Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Haberim olmadan çalıntı hesap aldım

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 4 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : dairon
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Üye
*
3
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Apr 2021
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
25-04-2021, Saat:10:03 PM
[font="Open Sans", "Droid Arabic Kufi", Arial, sans-serif]Selamunaleyküm. Normal fiyatı 150 TL olan bir oyunu başka bir siteden 20 TL ye satın aldım. Hesaba girdiğimde başkasının olduğunu anladım. Bu hesabı kullanmam günah mıdır? Hesabı almadan önce çalıntı olduğunu bilmiyordum ama tahmin ediyordum. Site iade kabul etmiyor. Ne yapmam lazım? Kul hakkına girmek istemiyorum ama paramın boşa gitmesini de istemiyorum. Eğer ben hesabı kullanırsam hesabın sahibine bir zararım olmayacak ama içim rahat etmedi yinede.[/font]
Yönetici
4,984
konular
5,070
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
25-04-2021, Saat:10:11 PM
Aleykümselam hoş geldin.

Senin herhangi bir şeyin çalındığında, çalıntı olduğunu fark eden kişi ne yapsın isterdin?
Sabret,    Şükret,    Seyret...
Yeni Üye
*
3
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Apr 2021
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
25-04-2021, Saat:10:21 PM
(25-04-2021, Saat:10:11 PM)afitap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Aleykümselam hoş geldin.

Senin herhangi bir şeyin çalındığında, çalıntı olduğunu fark eden kişi ne yapsın isterdin?

kullanmamasını isterdim haklısınız ama sonuçta ben para vererek aldım
Administrator
18,196
konular
13,110
REP PUANI
Administrator

Feb 2008
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
25-04-2021, Saat:11:53 PM
Aleykumselam
Az para verip iyi bir oyun satın almak istemissin.
Kimse sana 120 tl oyunu kusursuz bir sekilde 20tlye satmaz. Satin alarak o hirsizlarinda ekmegine yağ sürmüş oluyorsun. Farkina simdi varmissin. Oyunu sahibine iade etmeni tavsiye ederim
İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
,İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Yeni Üye
*
3
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Apr 2021
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
26-04-2021, Saat:12:35 AM
(25-04-2021, Saat:11:53 PM)Sükut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Aleykumselam
Az para verip iyi bir oyun satın almak istemissin.
Kimse sana 120 tl oyunu kusursuz bir sekilde 20tlye satmaz. Satin alarak o hirsizlarinda ekmegine yağ sürmüş oluyorsun. Farkina simdi varmissin. Oyunu sahibine iade etmeni tavsiye ederim

kurum hesabı yazıyordu ben o yüzden aldım ve oyun saten şuan sahibinde o da kullanabiliyor bende

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi