You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gün batımı ve Gün doğuşu (fatik)

[Resim: S6300504.JPG]
...:::KENDİ ÇEKİMLERİM::::....
(Fotoğraf küçültülmüştür paylaşımlarımdaki fotoların orjinal halini isteyene gönderebilirim)

[Resim: S6300473.JPG]
(Fotoğraf küçültülmüştür paylaşımlarımdaki fotoların orjinal halini isteyene gönderebilirim)

[Resim: S6300433.JPG]

[Resim: S6300418.JPG]

[Resim: S6300415.JPG]

DİKKAT: ÇEKMİŞ OLDUĞUM FOTOLARIN ORJİNALLİĞİNİ KORUMAK AMACIYLA KÜÇÜLTME HARİÇ HİÇBİR OYNAMA YAPMADIM. BU YÜZDEN ''KENDİ ÇEKTİĞİ FOTOLAR DEĞİL İNTERNETTEN BULDU'' GİBİ SUÇLAMA VE İFTİRALARA MARUZ KALMAK İSTEMİYORUM.
BAZI PAYLAŞIMLARDA BAZI ARKADAŞLARIN BİLMEDEN YAPTIKLARI HATALARI BAŞKA ARKADAŞLARINDA YAPMAMALARI İÇİN BU UYARIYI YAPMA GEREĞİ DUYDUM.
.....:::::::FATİK::::::......
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
RE: Gün batımı ve Gün doğuşu (fatik)
her zamanki gibi muhteşem
emeine sağlık fatih
bizimle paylaştığın içinde teşekkür ederim Wink
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cvp: RE: Gün batımı ve Gün doğuşu (fatik)
nükleik asit Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her zamanki gibi muhteşem
emeine sağlık fatih
bizimle paylaştığın içinde teşekkür ederim Wink

böyle foruma kim üye olmuşta paylaşmamış. kalite forumda olursa muhteşem paylaşımlarda üyelerde alkışSmilehimssssgülücükhahahagülücük)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
RE: Gün batımı ve Gün doğuşu (fatik)
sen bence profösyönel olarak el at bu işe

çok güzel hepsi
Bunu ilk beğenen sen ol.
reyyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen bence profösyönel olarak el at bu işe

çok güzel hepsi

zaten hep hayalim bu ama malesef şimdilik bu kamerayla anca bu kadar teknik olarak baya ezberledim amma işte elimde kamerak yok düzgün benim istediğim slr olsun hangi model olursa olsun mercekleri bi araba parası olan var :D
inş 2. sınıfta resim yarışması olursa giricem bakalım o zaman alırım belki canon 450d
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Cvp: Gün batımı ve Gün doğuşu (fatik)
Muhteşem görüntüler yakalamışsın bence biraz da samimiyet var işin içinde.
Yoksa bu kadar güzel çekimler olmazdı düşüncesindeyim.
Maşallah canım yüreğine sağlık,hayallerini gerçekleştirmen dileğiyle...
We UNuTmA YaLNıZLıĞıN ÖtEsiNdE GiZLi BiR HaYaT WaR!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
KaLBiM UnuT Bu ŞiiRi
Cvp: Gün batımı ve Gün doğuşu (fatik)
Yaaaa maşallahh ne kadar güzel kareler böle.
Aslında bende fotoğraf çekme hatasıyımdır ama böle güzel kareler yakalayamıorumüzgün

Hepsi birbirinden muhteşem emeğine sağlıkWink
"Eğer günün birinde aşık olursan,birini çok seversen Kardelen gibi cesaretli ol."
Bunu ilk beğenen sen ol.
vampiriçe:):):)
..::fatik::.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
reyyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen bence profösyönel olarak el at bu işe

çok güzel hepsi

zaten hep hayalim bu ama malesef şimdilik bu kamerayla anca bu kadar teknik olarak baya ezberledim amma işte elimde kamerak yok düzgün benim istediğim slr olsun hangi model olursa olsun mercekleri bi araba parası olan var :D
inş 2. sınıfta resim yarışması olursa giricem bakalım o zaman alırım belki canon 450d

inşallah kazanırsın o yarışmayııı gülücükkihkihSmile
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.