Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Genç Yaşta Evlenmek

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 3 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Burak52
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Üye
*
2
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2017
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
Icon30  14-10-2017, Saat:07:41 PM
Selamunaleyküm değerli arkadaşlarım ve büyüklerim. Size önemli bir konuyu anlatmalıyım ve yardımınıza ihtiyacım var benim şuan yaşım 15, maalesef şehvetime engel olamıyorum ben bir bayan islami olarak nasıl evlenebilirim? şuan evlenmek gibi bir niyetim yok fakat uygun birisini bulursam evlenmek istiyorum lütfen yardım edin. Allah Razı Olsun
Forumcu
*
368
konular
466
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2017
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
14-10-2017, Saat:08:42 PM
Alın teri ile ekmeğinizi kazanmak,eğitiminizi tamamlamak,topluma ve vatana faydalı birey olmak daha önemli.Yaşınız henüz çok genç.Evlilik sorumluluktur.
Acemi Üye
*
48
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2017
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
15-10-2017, Saat:05:14 AM
(14-10-2017, Saat:08:42 PM)MahAs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Alın teri ile ekmeğinizi kazanmak,eğitiminizi tamamlamak,topluma ve vatana faydalı birey olmak daha önemli.Yaşınız henüz çok genç.Evlilik sorumluluktur.

Dediklerinizi yapmak ya onu zinaya sürüklerse ?
Yeni Üye
*
2
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2017
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
15-10-2017, Saat:11:02 AM
Büyüklerim sizin dediğinizi anlayışla karşılıyorum fakat peygamberimiz '' ey gençler sizden parası olan evlensin evlenemeyen oruç tutsun'' demedi mi? Ben gözümü haramdan saklamayı düşünüyorum bıktım artık sık sık harama girmekten Sad

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi