You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
RE: Geçimsiz eş!
kardeşim Allah yardımcın olsun . aynı durum bende de var .9 senedir neler yaşıyorum bilemezsin. bi keresinde şunu bil. o kadın her seferinde böyle marazlar çıkaracak. şahsi fikrimi sorarsan ayrıl derim. kurtulursunuz ikinizde. ben öyle yapmadım hayatımın her günü zindan gibi geçiyor.bi de sabret .insanın kaderine bazen böyle kazalar geliyo işte.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Göğe Bakma Durağı.
Ve onceliklede olumsuz dusuncelerden siyrilmak, sabirla evliliginizin mutlu yanlarini gormek ve gostermek gerek.

"Ezanı duyunca müziğin sesini kısmaması normaldir,
        Ben ezanı duyunca namaz kılmayan insanlar gördüm..!!"

"Ezana hürmetin esaslısı davete icabetle olur şarkıyı kapatmakla değil -dedi biri, haklıydı."
H
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kavgaci
"Hadi evlenmeyelim" diyesi geliyor insanin bu vakalari görünce.. Kimse 4.4lük degil su hayatta..Toz pembe evlilik bekleyen insanlar bu beklentiden vazgeçin artik..
Bunu ilk beğenen sen ol.
...
Allah yardımcınız olsun ,öncelikle şunu sormak istiyorum esinizin bu kadar anlayışsız ve asabi olmasının altında bi neden varmı onu bulmaya çalışın (ki mutlaka oldugunu düşünüyorum).Ayrılık taraftarıda degıl anladıgım kadarıyla .Kendisiyle uzun uzun konuşmaya çalışın ve sizde sabırlı olun.Yuvanız icin cabalayın imtihan dünyası kolay kurulmuyor yuva.Allah sabır versin.

“Hayat tiyatro gibidir, en kötü insanlar, en iyi yerlerde otururlar.”
Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
dinimizde sevilmeyen helal boşanmaktır yanız iyi düşünmek gerek RABBİMİN bir imtihanıda olabilir sabır ile eşinizle tekrar görüşün RABBİM inşallah aranızdaki sıkıntıyı kaldırır, birde dua etmeyi ihmal etmeyin duanın çözemeyeceği hiç bir şey yoktur, ancak herşeye rağmen eğer yaşanmaz bir hale gelirse yapacak bişide yoktur hemen pes etmeyiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Aradan çok uzun zaman geçmiş..bence boşandılar..çünkü çiftlerden birinin sürekli boşanmaktan bahsetmeye başlaması ile o an evlilik bitmiştir zaten..ve sonuç istediği gibi olur..evliliğini kurtarmak isteyen boşanmadan bahsetmez...
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 21-10-2014, Saat:08:53 AM, Düzenleyen: Noyan.
Yeni Üye
2013 de yazmışım , 9 sene geçmiş gene yazayım.hayatımı halen mahvetmeye devam ediyor eşim .takintıli ,kurgulu.abdestli zikirli ama kocasını hakir gören,her türlü sorunu bizden bilen ,2 kelime bile olan konuşmamızdaher şeyi yanlış anlayan, adeta ömür törpüsü.Allah bu naşizelere sabreden erkeklere ecrini çok versin.aminnnn
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.