Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Gassallık?

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 6 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : enes29
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Üye
*
4
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Feb 2021
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
03-03-2021, Saat:09:06 PM
Cevresinde yakininda gassalık yapan tanidigi olan varmı hiç? Bu işi yapmak istitorum ama ben biraz duygusal biriyim ancak yinede yapabilecegime inaniyorum ama ailem yapabilecsgime hic inanmıyor. Sizce oluru olurmu hiç? Bu arada yasim 25
Administrator
18,178
konular
13,098
REP PUANI
Administrator

Feb 2008
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
04-03-2021, Saat:02:54 AM
Benim bir arkadaşım gassal
Uzun zamandır bu işi yapıyor.
İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
,İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Yeni Üye
*
4
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Feb 2021
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
04-03-2021, Saat:08:29 AM
(04-03-2021, Saat:02:54 AM)Sükut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.

Peki psikooji durumu nasil acaba, dünya işleriyle yine bizim gibi siradan sekilds ugraşiyormu? Ben sanki hep depresyondalar vs gibi hissediyorum
Administrator
18,178
konular
13,098
REP PUANI
Administrator

Feb 2008
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
04-03-2021, Saat:12:59 PM
(04-03-2021, Saat:08:29 AM)enes29 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
(04-03-2021, Saat:02:54 AM)Sükut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.

Peki psikooji durumu nasil acaba, dünya işleriyle yine bizim gibi siradan sekilds ugraşiyormu? Ben sanki hep depresyondalar vs gibi hissediyorum

Bu işe başlamadan önce bir oryantasyon süreci oluyor.
Bildiğim kadarıyla her ay periyodik olarak psikolojileri ile ilgili bilgi ediniliyor. 
Kendisi normal hayatına devam ediyor. Yaşantısında ve davranışlarında bir değişiklik görmedim.
İlk başlardan belki zorlanmıştır. Alıştıktan sonra hayatın bir parçası gibi geliyor olmalı.
Benim kardeşim hemşire bir keresinde onunla birlikte nöbete kalmıştım hastanede.
Baktığı hastalardan birisi vefat etti. Yatağı ve örtüleri değiştirip başka hasta aldılar yerine. Ben çok tuhaf olmuştum. Yani ölen birisini görmek çok normal geliyordu onlara. Duygusuz değiller tabiki ama bir yerde işleyişte devam ediyor. Bunun gibi düşün.
İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
,İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Yeni Üye
*
4
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Feb 2021
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
04-03-2021, Saat:01:09 PM
(04-03-2021, Saat:12:59 PM)Sükut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
(04-03-2021, Saat:08:29 AM)enes29 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.

Bu işe başlamadan önce bir oryantasyon süreci oluyor.
Bildiğim kadarıyla her ay periyodik olarak psikolojileri ile ilgili bilgi ediniliyor. 
Kendisi normal hayatına devam ediyor. Yaşantısında ve davranışlarında bir değişiklik görmedim.
İlk başlardan belki zorlanmıştır. Alıştıktan sonra hayatın bir parçası gibi geliyor olmalı.
Benim kardeşim hemşire bir keresinde onunla birlikte nöbete kalmıştım hastanede.
Baktığı hastalardan birisi vefat etti. Yatağı ve örtüleri değiştirip başka hasta aldılar yerine. Ben çok tuhaf olmuştum. Yani ölen birisini görmek çok normal geliyordu onlara. Duygusuz değiller tabiki ama bir yerde işleyişte devam ediyor. Bunun gibi düşün.

Allah razı olsun öyleyse bende düşunebilirim bu meslegı tesekkur ederim
Forumcu
*
486
konular
237
REP PUANI
Yeni Üye

Jan 2012
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
05-03-2021, Saat:12:19 AM
İran filmi var İYİ BİR MESLEK adında. Gassallık mesleği hakkında. Mutlaka izlemelisiniz.

Yeni Üye
*
4
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Feb 2021
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
05-03-2021, Saat:05:07 PM
(05-03-2021, Saat:12:19 AM)kodoo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
İran filmi var İYİ BİR MESLEK adında. Gassallık mesleği hakkında. Mutlaka izlemelisiniz.

Teşekkür ederim bakıcam

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi