You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Evlenmeden kız arkadaşla yakınlaşma

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar ben bir 20 yaşında  genç kardeşiniz olarak size yazmaktayım 1 yıl kadar beraber olduğum bir kız arkadaşım vardı her günümüz tüm gün beraber geçiyordu herşey çok güzel di bunun vesilesiylede gençliğin şeyiyle bir takım yakınlaşmalarımız oldu çok ilerilere gittik dinimizce hoş olmayan şeyler yaptık üniversitemiz yaz tatiline girince biraz anlaşamamaya biraz tartışmayan başladık ve beni terketti ben çok yıprandım çok üzüldüm çok denedim kendimi onunla evlenmeyen mecbur hissettim çünkü onunla yaşadığımız şeylerin yükü bana çok ağır geldi kaç gece kapısından yattım kaç kere aradım konuşmaya çalıştım barışmak için en son bi konuşma gerçekleşti aramızda tümü bunları yaşadıklarımızı birbirimize olan yükümlügümüzü anlattım onunlayım evlenmek yuva kurmak istediğimi söyledim ve bana hayatında biri oldugunu söyledi tüm bu çabalarıma rağmen başaramadım hala onunla yaşadıklarımızın ağırlığı var üstümde tümü bu olanlar üstüme onun bende hakkı kalmışmıdır kendimi perişan ediyorum ve bu kişiyle nedenmiş ayrıldıktan sonraki günü sevgili olmaya başladılar onu allaha havale ettim benim onda hakkım kalmışmıdır
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Evlenmeden kız arkadaşla yakınlaşma
Merhaba.
Hakkı hukuku, aşkı meşki bir kenara bırak artık, bu yazdıklarına bakılırsa günaha batmışsın.
Allah'a tövbe etmek neden aklına gelmiyor? Allah'ın hakkı ne olacak? Bu hakkı nasıl ödeyeceksin bunun derdine düş.
Allah seni affetsin.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
RE: Evlenmeden kız arkadaşla yakınlaşma
yanlış yapmışlar muhtemelen seni aldatmış. kapısında biraz daha bekleseydin belki düzelirdi. ya da git yeni sevgilisiyle konuş belki kendi aranızda halledersiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.