You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

..Eleştiri değil bir Dua..

..Edep Ya Hu..

.. Selamunaleykum...
..İlk öncelikli hayırlı ramazanlar.. Rabbım hayırlı bereketlı bır ramazan nasıp eylesın hepımıze. Gunahlarımızı affetsın..
...Aklıma geldı bırden forum ve bakmak geldı içimden ...
...eleştiri için yazmıyorum üzüldüğüm için yazıyorum bu başlığı..
..3 yıl önce başlatılan bır hatmın islamı bır forumda 6. hatimde olması çok çok üzücü... formun isminden dolayı insanlar buraya üye oluyor ardından umut edılen verılmezse bu herkesın üzerine hakk olmuş olur..buradan ayrılma sebebımde buydu hayırhah olmak yerıne dünyalık muhabbet etmek bende dahıl olmak uzere. nefsın hoşuna gıdıyor gırgır şamata gulmek muhabbet etmek.. bu sefer burada zaman kaybından baska bırsey olmamıs oluyor. ve hesaba cekıldıgımızde zamanımızı nerede gecırdın denılırse ne dıyecegız benım için koskocaman muallak. Rabbım affetsın...
kendıme ve sızlere bir dua Rabbım hayrı tavsıye edenlerden eylesın. nefsın hoşuna gıden boş sözlerden muhabbetlerden korusun...
...Eger bu forum aktıfse anasayfada hatımler... yasınler.. fetihler.. salavatlar.. tesbıhler.. olması duasıyla..
..Eger yanlış cumleler kurrduysam hakkınızı helal edin...
ALLAHA EMANET...

...Öyle garip bir dünya...
...Olmaz dediğin ne varsa olur...
...Düşmem der düşersin...
...Şaşmam der şaşarsın...
...En garibi de budur ya;...
...Öldüm der durur yine de Yaşarsın...

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.