You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

DUAM VE ISRAR YARDIM !

DUAM VE ISRAR YARDIM !

Yeni Üye
DUAM VE ISRAR YARDIM !
Herkese Merhabalar,

Arkadaşlar yaklaşık bir aya yakındır bir muradım ile ilgili ALLAHA dualarımda bir isteğim var, fakat geçen haftalarda artık, dedim ALLAH demekki takdir buyurmadı hamdolsun dedim, İsteğimi dualarımdam bir iki gün çıkardım. Fakat bundan sonra bana büyük sıkıntı geldi. Ve tekrar sonra duama isteğimi ekleyince, bu sefer huzur ve huşu geldi. Ben napmalıyım, bu durum nedir sizce.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: DUAM VE ISRAR YARDIM !
Allah sabrını görmek istiyor, duanı, isteğini, yalnızca ondan istemeni, Allah sesini duymak istiyor, ellerini huzurunda açmanı, ondan istemeni, daha çok istemeni.. Çünkü Allah seni seviyor. gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: DUAM VE ISRAR YARDIM !
"İstemesini bileceksin" derler cümle alimler ehlullahlar...Dua ve isteklerimizde ne kadar samimiyiz?,ne kadar istekliyiz? Önce bunu bilmek gerekir.Bir de bizler şu yanlışa düşeriz genelde Misal;" Allahım işte şu işim şööyle olursa Vallaa ben de böyle yapacağım" diyerek sanki ona kendimizce bir söz vermiş gibi hissederiz. Ama bu çok yanlıştır çünkü HAŞA Rabbimize koşul sunuyormuşuz gibi,pazarlık ediyormuşuz gibi gelir.Yani Dileğim olmazsa bende yapmam der gibi...Allahım bu gibi düşüncelerden,istek ve dualarımızdan cümlemizi sakınsın inşallah...Bence kardeşim sen İsteğini ,dileğini tekrar gözden geçir ve Diğer arkadaşlarımızın dediği gibi de Asla Vazgeçme,,,Çünkü Güzel Bir Sözdür"GÖRELİM MEVLAM NEYLER,NEYLERSE GÜZEL EYLER" Bol ibadet,zikir ve sükut..Tabii ki sahih bir kalple...Selam ve dua ile kardeşim...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.