Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Cüppeli ahmet

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 4 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Aligibiyigityoktur
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cezalı Üye
10
konular
Jan 2021
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
02-02-2021, Saat:11:55 AM
Bana diyolar aynı yemeği yiyoruz sen onu içerde ne yapıyorsun. Bak kardeş ben tüm benliğimle benliğimi yenmek istedim ve istiyorum. Her dem söylüyorum. Senin isteğin ne. Bugün kimi kafir yapsam veya bugün kimi namaza başlatsam. Cüppeli ahmetinki şöhret. Kes sakallarını niye kesmiyorsun. Veya süt çocuğu tipli niye süt çocuğuyum diyorsun. Süt çocuğuyla şöhret yakalanır mı. Mehdi gidecek dağ evine kardeş umrunda değil ümmet. Orada kendi için seyru sulukuna devam edicek.
.
*
16,875
konular
8,408
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
02-02-2021, Saat:12:32 PM
Yasaklanmasaydın Cübbeli yerine seni rehber edinebilirdik gülücük) tamam reenkarnasyoncu adam.. Hadi beni önceki yaşamımda bir diş fırçası olduğuma inandır gülücük ne de olsa senin iddiaların daha mantıklı.. Belkide bir tavuktum ya da bir bilgisayar kasası...
Administrator
18,178
konular
13,098
REP PUANI
Administrator

Feb 2008
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
02-02-2021, Saat:12:39 PM
(02-02-2021, Saat:12:32 PM)Mihman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Yasaklanmasaydın Cübbeli yerine seni rehber edinebilirdik gülücük) tamam  reenkarnasyoncu adam.. Hadi beni  önceki yaşamımda bir diş fırçası olduğuma inandır gülücük ne de olsa senin iddiaların daha mantıklı.. Belkide bir tavuktum ya da bir bilgisayar kasası...

gülücük
İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
,İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
.
*
16,875
konular
8,408
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
02-02-2021, Saat:01:33 PM
(02-02-2021, Saat:12:39 PM)Sükut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
(02-02-2021, Saat:12:32 PM)Mihman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Yasaklanmasaydın Cübbeli yerine seni rehber edinebilirdik gülücük) tamam  reenkarnasyoncu adam.. Hadi beni  önceki yaşamımda bir diş fırçası olduğuma inandır gülücük ne de olsa senin iddiaların daha mantıklı.. Belkide bir tavuktum ya da bir bilgisayar kasası...

gülücük
Gülme sükut adam haklı gülücük ayrıca sükut ben neden webmaster forumunu göremiyorum?? Yasaklısınız diyor. Neyim ben ?? hacker falan mı? Neden bana FBI ya da CIA'denmişim gibi bi muamele yapıyorsunuz gülücük))
Administrator
18,178
konular
13,098
REP PUANI
Administrator

Feb 2008
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
03-02-2021, Saat:09:11 AM
(02-02-2021, Saat:01:33 PM)Mihman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
(02-02-2021, Saat:12:39 PM)Sükut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.

gülücük
Gülme sükut adam haklı gülücük ayrıca sükut ben neden webmaster forumunu göremiyorum?? Yasaklısınız diyor. Neyim ben ?? hacker falan mı? Neden bana FBI ya da CIA'denmişim gibi bi muamele yapıyorsunuz gülücük))

Evet forumu ele geçirmenden korkuyoruz gülücük
Özel üye ayarlarıyla ilgili oldu sanırım.
Tekrar düzenledim. Bir kontrol ediver gelince gülücük
İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
,İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi