You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Acemi Üye
cuma mesajları
Kendisinden başka hiçbir ibâdet edilecek ilâh olmayan Allah’ın Sana ve ailene merhamet kapılarını açsın Hayırlı ve nurlu cumalar
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
RE: cuma mesajları
Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Cumanız Mübarek Olsun.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Cumamız mübarek olsun. Allah Teala o namazı İslam Hükmü üzerimizde kılmayı da nasip etsin inşallah.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur; Biri, zulüm gören kişinin duası öbürü de mü’minin kardeşine gıyabında ettiği duadır. Cumanın duasınında buluşmak üzere hayırlı cumalar dilerim
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan Cumanızı kutlarım.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Selatu selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya. Hayırlı Cumalar dilerim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Allah cümlemize hayır versin. Cuma hayır getirsin.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Üç şey vardır ki insanoğlunun yüceliğini gösterir: Musibetten şikayetçi olmamak, ağrıdan dolayı sızlanmamak ve diliyle kendini övmemek. Hayırlı Cumalar.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.