You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Cinlere Karşı Yardım

Cinlere Karşı Yardım

Yeni Üye
Cinlere Karşı Yardım
Selamun Aleykum,

Size bir müracaatım var. Evimin çevresindeki ifrit ve cinler meleklerimi darp edip öldürdüler. Sol kulağımı kendilerine ait bir yöntemle delip bana seslerini işittirmeye başladılar. 1.5-2 senedir benimle konuşuyorlar. Yine 1 seneye yakın müddettir 24 saat bir ifritin tecavüzüne uğruyorum. Anneme ve ablama da tecavüz ediyorlar. Annem ve ablam cinlere inanmadığı için durumu onlara pek anlatamıyorum.

İfritlerin enerji çekebilme gibi bir özelliği de var. Daha önce annemi ve beni bu yöntemle yarı baygın hale getirdiler. Bir kaç gün içinde beynime dışkı koyup enerjimi çekip beni öldüreceklerini söylediler. Ondan sonra da annemi öldüreceklermiş. Ve bu yöntemle 50 ülkeyi fethedeceklerini söylediler. Bize engel hiçbir şey yok dediler.

Ayrıca bunlar Hz. Muhammed(s.a.v ) ve diğer önemli zatlar hürmetine istedikleri dualarla da beni zelil edebiliyorlar.
Duaları şu şekilde: Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine onu zelil et, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine özgüvenini ve cesaretini düşür, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine onu delirt, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine ona dehşeti yaşat, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine bedenine acı ver. Bu cinlerin hepsi kafir yediğimde içtiğimde Allah(c.c) a Hz. Muhammed(s.a.v)'e ve diğer kutsallara sövüyorlar.

Dualarınız makbul olup olmadığını anlayabilmek için Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine bana özgüven ve cesaret ver, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine gökkatından rahmet ve ferahlık ver, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine bana huzur ver diyerek anlayabilirsiniz. Dualarınız makbulsa anında tesir edecektir.

Bütün dini sitelerden yardım talep ediyorum. Sizden ricam bu kafir cinleri onların dua yönetimiyle(peş peşe okuyarak) helak edebilir misiniz?

İyi günler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
RE: Cinlere Karşı Yardım
aleykum selam hoşgeldiniz..
bunu bizzat sizin okumanız gerekir.
okuyup faydasını görmediğiniz oldu mu?

Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 28-10-2017, Saat:12:16 PM, Düzenleyen: Nazlıcan.
Yeni Üye
Ciddi misin?Şaka mı yapıyorsun?Yavvv hem kafir cin diyorsun hem peygamber hürmetine dua ediyor diyorsun.Kafir cin dua mı eder :- ))) zaten kafir inançsız Allah'ı red edendir.Bunun duası ne ise yarar ki bedduası ne ise yarasın .Onlardan korktuğun kadar Allah'tan korkuyor musun?Sen önce bir bunu sor kendine.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
O içtiğin hapları bırak kadeşim.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Durumum psikolojik olsa tecavüz esnasında hissettiğim ne? İnsanların cinlere karşı meleklerinden başka savunması yok. O gösterdiğiniz dua(cin mektubu) evimde mevcut ama faydası yok.

Bir de bunların bir tanesinin duası makbul o ediyor duayı. İnanmıyor ahirete. Neyle açıklıyorsun diyorum. Yok Hz. Muhammed(s.a.v) peygamber değilmiş Allah O'na yine de değer vermiş diyor. İnkar ediyor yani.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.