You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Cep telefonu önerisi..

Cep telefonu önerisi..

Üye
RE: Cep telefonu önerisi..
Telefonla cok hasir nesir olan biri olarak diyorum kesinlikle iphone alma ceb degil priz telefonu wifi si sorunlu ve en berbat olayi ise telefonu kisisellestiremiosun zil sesini bile sadece teldekilerden secebiliyirsun inanilmaz ısınıyor oyunlarda falan. 4 arkadasimda var iphone sadec3 bi tanesi memnun ama hicbirinin wifisi calismiyor ayrica cokda.kotu malzemesi var ben note3 u defalarca yere düşürdüm hic bi sey olmadi ama iphone affetmiyor direk ekrani catliyor zaten son cikardigi iphone6 da cepteyken yamulmasiyla iphone nun ne denli kotu oldugunu ortaya koydu..
bu hayatta gülmemi isteyen tek kişi fotoğrafçıydı..
oda parasını istedi zaten
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Cepte yamulma mıı ?
Gerçekmi söylüyosun ?ayy note 3 demesin kimse yaa ıyyy iğrendim artkkk !!
Ya Söylersem Kim Anlar ?
Söylemezsem Bağlar Gamlardan Ağlar Sad

Bunu ilk beğenen sen ol.
General
En iyisi nokia 6030 abi :D 1 hafta şarj + mesaj + facebook + twitter + mp3 (yok yalan :D ) + Mp4 (O da yok gülücük ) Sadece 129 Lira evet Türkiye bu fırsatı kaçırma diyoruz. İyi günler alttaki numardan hemen ulaşan ilk 50 kişi ,ye 10 kilo bal + 290 TL değerinde altın kaplama kol saati hediye! Veeee yetmedi 250 TL değerinde 1 ay boyunda tüm operatörlere dahil olan konuşma kartıda hediye! Evet yanlış duymadınız sadece 129 Liraya bu dev kampanyanın sahibi sizde olabilirsiniz. Hemen alttaki numarayı arayınız! İyi seyirler!... (ATTAKİ NUMARA: 0535 XXX 535 XX 35) gülücük Demek geldi içimden aslında bunu yazmıyordum ama izlediğim reklamlar kafamı bulandırdı :D
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.