You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Büyüyü bozar ve yapan kimse o büyünün enerjisini ona çevirir

Büyüyü bozar ve yapan kimse o büyünün enerjisini ona çevirir

Acemi Üye
Büyüyü bozar ve yapan kimse o büyünün enerjisini ona çevirir
Paylaşacağım bu dua öyle bir duadır ki size kim ne fitne düşünürse ona geri çevirir, ne peşindeyse beş katıyla cezalandırır, her türlü büyüyü bozar Allahın izniyle karşı tarafa iade eder; bu dua öyle kuvvetlidir ki okuyana melekler Allahın rızasını kazanana kadar dua ederler onu nurlandırırlar, rahmet suyu saçarlar, huzur yağmuruna tutarlar, hidayete erdirip mağfiret isterler çok kapsamlı anahtar duadır. Kullanıldığı iki nokta vardır bunları yukarıda açıkladım başlık olarak indirgersem birinci etkisi:

*Büyüyü bozar ve yapan kimse o büyünün enerjisini ona çevirir böylece kazdığı kuyuya kendi düşer.
ikinci etkiside 
*Ruhen yükselme amacıyla okunur manevi anlamda yükselir nurlanır hidayete erersiniz ki bu çok önemlidir bu dünyanın fani olduğunu sahte olduğunu ahiret için çalışmamız gerektiğini yüce Allah bize emreder. Ruhen yükseldiğinizde bu dünyada da çok faydasını göreceksiniz yeni yetenekler kazanıp Allah yolunda ilerleyeceksiniz şimdi gelelim duamızı okumaya…

Kendinizde büyü olduğundan şüphe ediyorsanız veya varsa;

66 defa YA ALLAH deyip ardından niyet ediyosunuz ”Allahım bu duanın hürmetine beni kurtar ve duamı kabul et” deyip duamızı 61 kez okuycaksınız 7 gün yapıcaksınız bu uygulamayı şimdiden Allah şifa versin.

Besmele ile
Vallâhu zul fadlil azîm.İnnellezîne âmenû ve amilûs sâlihâti yehdîhim rabbuhum bi îmânihim. Allâhumme rabbenâ zidni ve eluğuz ibni vey selülkiye ilmen ve âtinâ fîd dunyâ haseneten ve fîl âhirati haseneten. Allâhumme rabbenâ etmim eluğuz bin vey selülkiye ve lenâ nûrenâ ve vagfir lenâ,
Rabbibni lenâ indeke beyten fîl cenneti ve edhilnâ fî rahmetike ve âtinâ min ledunke rahmeten ve heyyi.
inneke alâ kulli şey’in kadîr. Elhamdu lillâhillezî faddalenâ alâ kesîrin min ibâdihil mu’minîn. Amin.


Anlamı:
Ve Allah, “büyük fazıl” sahibidir. iman edip salih ameller işleyenlere gelince, Rableri onları imanları sebebiyle, hidayete erdirir. Ey Allahım bize dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik ver.
Rabbimiz, bizim nurumuzu tamamla ve bize mağfiret et (günahlarımızı sevaba çevir).
Rabbim! Bize katında, cennette bir ev yap ve bizi rahmetinin içine al (dahil et). Bize Senin katından bir rahmet ver.
Muhakkak ki Sen, herşeye kadirsin. Mü’min kullarının çoğundan bizi üstün kılan Allah’a hamdolsun.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 18-09-2023, Saat:10:58 PM, Düzenleyen: jingamin.
Acemi Üye
RE: Büyüyü bozar ve yapan kimse o büyünün enerjisini ona çevirir
Selamun aleyküm kardeşim,

Bir şeyi öğrenmek için yazıyorum. Bu yazıyı bilerek mi paylaşıyorsun yoksa bilmeden mi ? Anlamını neden doğru yazmıyorsun.. Çünkü duanın satır aralarında "ulkiye bin muhammed elûguz" için dua ediyorsun ama onu anlamına yazmıyorsun.. Kimdir bu ülkiye dediğin kişi.. Arapçasına yazdığın halde Türkçesine yazmama nedenin nedir ?
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.