You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Buyrun Hristiyanların dili onları ele veriyor

Forumcu
“Ben ve Baba biriz.” (Yuhanna 10:30)

Teknedekiler, “Sen gerçekten Tanrı’nın Oğlu’sun” diyerek O’na tapındılar. – Matta 14:33

İsa ansızın karşılarına çıktı, “Selam!” dedi. Yaklaşıp İsa’nın ayaklarına sarılarak O’na tapındılar. - Matta 28:9

Öğrencileri O’na tapındılar ve büyük sevinç içinde Yeruşalim’e döndüler. – Luka 24:52

İsa diyor ki: Alfa* ve Omega*, birinci ve sonuncu, başlangıç ve son Ben’im.(Vahiy 22:13)

İsa Mesih’in kulu ve elçisi ben Simun Petrus’tan Tanrımız ve Kurtarıcımız İsa Mesih’in doğruluğu sayesinde bizimkiyle eşdeğer bir imana kavuşmuş olanlara selam! İncil – (2.Petrus 1:1)

Buraya kadar tahrif nasıl net gözüküyor değilmi

Kuranı Kerim ayetleri

Sure (Bakara Suresi), 135. Ayet
(Yahudiler) "Yahudi olun" ve (Hıristiyanlar da) "Hıristiyan olun ki doğru yolu bulasınız" dediler. De ki: "Hayır, hakka yönelen İbrahim'in dinine uyarız. O, Allah'a ortak koşanlardan değildi."

Şüphe yok ki kâfir olmuşlardır, Allah, üçün üçüncüsüdür diyenler ve kulluk edilecek tek bir Tanrı vardır ancak. Söyledikleri sözden dönmezlerse içlerinden kâfir olanlar, pek elemli bir azâba uğrayacaklardır. maide suresi 73. ayet

Ülkemizde çok açık bir şekilde misyonerlik çalışmaları yapılmaktadır ben bizzat internet üzerinden online olarak hristiyanlara yazdım açıkca davet ediyorlar incil yolluyorlar akidelerine dair kitapçıklar yolluyor müsait olduğunuz gün için ev halindeki kliselerine davet ediyorlar her muhitte bu ev kliseleri var özelden incil yolladıkları şahısların telefonlarına bir sorunuz varmı diye msj yolluyorlar açıkca isa aleyhisselamın ilahlığını reddetmediklerini belirttikleri halde bu denli cürret hayret!
Yeryüzündeki bütün insanlar hristiyan oluncaya kadar çalışmaya devam ediceklermiş biz kendi dinimizi öğrenmeye gayret dahi etmezken bakın batıl nasıl hızla nufus ediyor.
Kendini Hak ile mneşgul etmiyene batıl galebe çalar galip gelir.
﴾nisa 115﴿
Yolun doğrusu kendine apaçık belli olduktan sonra Resûlullah’a karşı çıkan ve müminlerin yolundan başkasını izleyen kimseyi saptığı yönde bırakırız ve onu cehenneme atarız. Orası varılacak ne kötü bir yerdir!
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.