Forum Gündemi:

Konu Başlığı : "Bırakmadılar yaşayayım"

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 13 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Mihman
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.
*
16,876
konular
8,408
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
30-01-2021, Saat:12:39 PM
Yönetici
6,216
konular
5,673
REP PUANI
Jun 2015
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
30-01-2021, Saat:01:44 PM
2. Bölümü de varmış.

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
.
*
16,876
konular
8,408
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
30-01-2021, Saat:02:04 PM
Evet gülücük ben 1. Bölümünden çok etkilendiğim için özellikle onu paylaşmak istedim. İkinci bölümde adamın değişen şartlara olan şaşkınlığı duygulandırıyor insanı. 33 yıl ve daha kaç seneler ve daha kimler kimler bu halde... Bu helalleşilmesi mümkün olmayan bir durum. İnsanın yaşamını çalıyorsun... @sessizlikkkkk sesime gelll gülücük kırmızı odalık bir vakıa daha sana ...
قید آزادی
1,024
konular
1,062
REP PUANI
Jul 2016
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
30-01-2021, Saat:02:39 PM
izlediğim İran dizileri bitti
üçüncü üniden mezun olmak üzereyim güz dönemi sınavlar da bitti =P
hunharca kitap okuyordum onlar da bitti
derken koca bir boşlukta hissediyordum
izleyeyim bakalım inş =))
sağolasın @Mihmancım
duydum sesini
hayatı hunharca yaşıyorum zaten hehehehe
بِدُعَآئِكَ رَبِّ شَقِيًّ
.
*
16,876
konular
8,408
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
30-01-2021, Saat:04:00 PM
Bu dizi değil sessizlik gülücük 15-16 dakikalık iki video yanlış anlaşılmasın gülücük)
General
*
4,861
konular
1,304
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2011
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
30-01-2021, Saat:05:45 PM
(30-01-2021, Saat:04:00 PM)Mihman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Bu dizi değil sessizlik gülücük 15-16 dakikalık iki video yanlış anlaşılmasın gülücük)

dikkatimi çekti izledim. gerçekten çoook ilginç enteresan bir hayat hikayesi. ekstra hüzünlü. bu adamla oturup saatlerce muhabbet etmek isterdim gerçekten. çünkü bu tür insanlar çok ilgimi çekiyor. bazen de karşılaşıyorum, saçı sakalı birbirine karışmış, hayatı dibine kadar yaşamış, acılar çekmiş, iyi okumuş, muhabbeti derin insanlar. çekilen acılar mutluluğa döner mi gerçekten. kim bilir. bilmiyorum. yaşamak hakkının ne demek olduğunu bir kez daha idrak ettim. tek bir günün bile ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım. işte bu yüzden yaşamak hakkımızı çaldırmamalıyız, haklarımıza sahip çıkmalıyız. fikirden yana zavallı olup gücüne güvenen zavallılara eyvallah etmemeli ve onların güzelliklerimizi çalmalarına yol vermemeliyiz. kardeşimiz olsa da yaşamak hakkımızı çaldırmamalıyız. kim ödeyecek bu adamın hakkını. kim geri verecek yaşanmadan geçip giden günlerini. kim önüne koyacak yitip giden güzellikleri. ondan sonra bir şeyler varolmalıymış. sen var ettin mi var olacak o şeyler. sen çal, çaldıkların seni yaşatsın öyle mi. ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh diyecek o akdar çoook şey var ki. neyse teşekkürler güzelinsan. gerçekten etkileyiciymiş. ne hayatlar yitip gidiyor zalimlerin sofrasında. ama elbet bir gün intikamı alınacak her şeyin, kuşkusuz adaletle.
HER ŞEYİ SORGULA. 
VATAN-AHLAK-ADALET.
DÜŞÜNCEYLE SAVAŞMAK YÜCELTİR.
Yönetici
6,216
konular
5,673
REP PUANI
Jun 2015
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
30-01-2021, Saat:06:44 PM
Daha alınmamış ne haklar var. Bunun gibi binlercesi.
....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
.
*
16,876
konular
8,408
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
30-01-2021, Saat:06:46 PM
(30-01-2021, Saat:05:45 PM)çakyamuni Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
(30-01-2021, Saat:04:00 PM)Mihman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.

dikkatimi çekti izledim. gerçekten çoook ilginç enteresan bir hayat hikayesi. ekstra hüzünlü. bu adamla oturup saatlerce muhabbet etmek isterdim gerçekten. çünkü bu tür insanlar çok ilgimi çekiyor. bazen de karşılaşıyorum, saçı sakalı birbirine karışmış, hayatı dibine kadar yaşamış, acılar çekmiş, iyi okumuş, muhabbeti derin insanlar. çekilen acılar mutluluğa döner mi gerçekten. kim bilir. bilmiyorum. yaşamak hakkının ne demek olduğunu bir kez daha idrak ettim. tek bir günün bile ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım. işte bu yüzden yaşamak hakkımızı çaldırmamalıyız, haklarımıza sahip çıkmalıyız. fikirden yana zavallı olup gücüne güvenen zavallılara eyvallah etmemeli ve onların güzelliklerimizi çalmalarına yol vermemeliyiz. kardeşimiz olsa da yaşamak hakkımızı çaldırmamalıyız. kim ödeyecek bu adamın hakkını. kim geri verecek yaşanmadan geçip giden günlerini. kim önüne koyacak yitip giden güzellikleri. ondan sonra bir şeyler varolmalıymış. sen var ettin mi var olacak o şeyler. sen çal, çaldıkların seni yaşatsın öyle mi. ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh diyecek o akdar çoook şey var ki. neyse teşekkürler güzelinsan. gerçekten etkileyiciymiş. ne hayatlar yitip gidiyor zalimlerin sofrasında. ama elbet bir gün intikamı alınacak her şeyin, kuşkusuz adaletle.

Vayy @Çakyamuni abi başlığımıza yorum yapmış, onore etmiş bizleri gülücük) teşekkür ederim abi.. Aynen belirttiğin gibi.. Ne hayatlar var... Ömür geçip gitmiş..Kimden, neyin hesabını sorsun bu adam ?!
قید آزادی
1,024
konular
1,062
REP PUANI
Jul 2016
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
30-01-2021, Saat:08:34 PM
Çok iyi anlıyorum ben bu amcayı
Insanın hayatının hiçe sayılması ne demek çok iyi biliyorum
Ama mazlumun ahı yerde kalmaz
Bu sebep olanlar dünyada da rezil olsunlar inş
بِدُعَآئِكَ رَبِّ شَقِيًّ
.
*
16,876
konular
8,408
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
30-01-2021, Saat:10:03 PM
(30-01-2021, Saat:08:34 PM)sessizlik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Çok iyi anlıyorum ben bu amcayı
Insanın hayatının hiçe sayılması ne demek çok iyi biliyorum
Ama mazlumun ahı yerde kalmaz
Bu sebep olanlar dünyada da rezil olsunlar inş

İşte o bile yetmez.. yani sebep olanlar rezil olsa neeee, olmasa ne?! Geçti,  koca ömür boşa geçti... Bu amca için öyle oldu.. onca yıl heba oldu gitti... Bu ödenemez hiç bir şekilde ya..

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi