You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Başlık değiştirilmiştir

Başlık değiştirilmiştir

Yeni Üye
Başlık değiştirilmiştir
.....
.....

Konu başlığı ve içeriği uygunsuz olduğundan silinmiştir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 25-09-2022, Saat:12:58 PM, Düzenleyen: alpi.
Yeni Üye
RE: Annem evde aşırı derecede açık giyiniyor?
“Kim bir kötülük görürse, onu eliyle değiştirsin. Şayet eliyle değiştirmeye gücü yetmezse, diliyle değiştirsin. Diliyle değiştirmeye de gücü yetmezse, kalbiyle düzeltme cihetine gitsin ki bu imanın en zayıf derecesidir.” (Müslim, Îmân 78. Ayrıca bk. Tirmizî, Fiten 11; Nesâî, Îmân 17)

Önce elinle sonra dilinle o da olmazsa kalbinle uyar...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 22-09-2022, Saat:09:02 AM, Düzenleyen: Fatih145.
Yeni Üye
RE: Annem evde aşırı derecede açık giyiniyor?
Konu hakkındaki yorumlarımdan memnun olup rahatladıysanız konuyu tamamen silin, eğer silinmiyorsa, metnin tamamını sildikten sonra üç nokta koyun kaydedin. Dediklerim konu başlığı için de geçerli. Gizli olan bir şeyi açığa çıkarmamalıyız. Siz belirtmeseniz forumdakiler bu durumdan haberdar olmazdı. Allah'ın selamı, rahmeti ve bereketi sizin ve sevdiklerinizin üzerine olsun
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.