You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

aşk ve siyasi yorumlar paylaşmak bence doğru değil

Forumcu
merhabalar , islam dininin konuşulduğu paylaşıldığı bir ortamdayız .
böyle bir ortamda cinsel arzu ve isteklere dair paylaşımlar yapmak , başlıklar açmak ve siyasi konular konuşmak bence doğru değil.

sadece fikrimi ve ricamı belirttim
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 15-08-2020, Saat:10:56 AM, Düzenleyen: alpi.
Profesör
RE: cinsel aşk ve siyasi yorumlar paylaşmak bence doğru değil
konu içerisinde sizde paylaşmışsınız ama...
Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
yanlış anlamayınız bi eleştiriden ibaret benimki,siteyi daha iyi hale getirebilmek maksadıyla
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
birkez daha siyasi konuların kaldırılmasını (ilgili forumların kaldırılmasını) rica ediyorum..

o kadar zor birşey değil bence ama siz bilirsiniz .

ekleme: cinsel aşk , öğretici, aydınlatıcı ve ibret verici yada bilinmeyen bazı konularda yeni ve yararlı ve islam ahlakıyla ters düşmemesi koşuluyla izin verilebilir ancak siyasi forumlar kaldırılmalıdır.

iyi günler
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 04-01-2020, Saat:01:07 AM, Düzenleyen: blue.
Yönetici
Siyaset tamam da forumda cinsel içerikli konular var demişsin. Nerede bu konular? Emin misin cinsellik içeren konular olduğuna?
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Cvp: cinsel aşk ve siyasi yorumlar paylaşmak bence doğru değil
Neden islamiyette siyaset yokmu .. kimlerce yönetildiğinizi neden konuşmıyacaksınız'ki gülücük
Peygamber efendimizin yaptığı icraatların bir çoğu günümüzün ismiyle siyasi değilmiydi ?
Gerçi konu baya eski olsa gerek çok eski olmasada eski yinede.. dikkatimi çekti bu başlık okudumda yorumları garip geldi.. isim zaten islami cinsel içerikli paylaşım arayan bir insanın burda işi ne.. burası tam anlamıyla genel forumu temsil etmiyor içeriğiniz dinimizi temel esas alan bir içerik.. o yüzden bu öneri talep saçma geldi bana.. ayrıca yapılan paylaşımlar kişilerin anlayışına ve zihnine göre değişir..
Ben bir hamile kadını hamile anne adayı görürüm... bir başkası hamile bir kadını cinsel birliktelik sonunda biyolojik anne adayı olarak görür .. yani bu zihin ile alakalı birşey..
Burası gayet hoş ver herşey yerinde gördüğüm kadarıyla uygun içerikli bu talep biraz marjinal kaçmış talep derken öneri..

Yalnız banlanan üyeler alanında birşey dikkatimi çekti beni mazur görün..
Şu ılımlı islam meselesimi ne siz zıt görüşlü inançları olanların negatif yorum yapanlarını banlıyormusunuz ? Banlama sebebleri sanki biraz bana özgürlüğü kısıtlar gibi geldi.. islamın sunduğu fikir özgürlükleri engellenmemeli islamiyetin mensuplarıysanız.. veyada ben yanlış anladım ordaki açıklamaları.. biraz gezdim siteyi gayet uygun herşey ama o banlama sebebleri cidden biraz garip sanki.. hani hakaret edilse ne bileyim anlaşılırda.. neyse gülücük
Bu bir Charismax imzasıdır : Saygınlığını yitirsende ben sana saygı duyarım hafızım
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.