You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Arkadaşımın rüyası acil yorumlar mısınız

Yeni Üye
Arkadaşlar bu rüya benım için çok önemli. Yorumlarınızı bekliyorum.
1 aydır kız arkadaşımla aram kötüydü. Beni istemiyordu. Dün beni tamamiyle hayatından sildi.
Aynı gece çok samimi olmadığım eski bir arkadaşım bana dün gece bir rüya gördüğününü söyledi. Ama ayrıldığımızdan haberi bile yoktu.
Rüyasında ben kız arkadaşımdan ayrılmışım. Bana teselli veriyormuş o sırada kız arkadaşımla yanındakı kız arkadaşıyla birlikte karşı yolda beni bekliyorlarmış. Sonra rüyayı gören arkadaşım bize çay almaya gitmiş ve çaylara çok yüklü bir para vermiş. Sonra eve dönmüşüz. 
Dipnot olarak şunu söyliyeyim. Kız arkadaşımla karşılıklı yaptığımız hatadan dolayı benden soğudugunu söyleyerek ayrıldı. Ben onu kazanmak için çok çaba sarfettim. O her defasında bana vazgeç dedi. 
Yani arkadaşımın böyle bir rüya görmesi bilinç altından olmasa gerek.  Sizce ne bekliyor olabilir. Geri dönme olasılığı var mı . Sizin yorumlarınızı bekliyorum. Çok acil.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.