You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

AMAN ARKADAŞLAR DİKKAT

AMAN ARKADAŞLAR DİKKAT

Yeni Üye
AMAN ARKADAŞLAR DİKKAT
SAKIN HA MUSTAFA İSLAMOĞLUNU DİNLEMEYİN KİTAPLARINI OKUMAYIN TELEVİZYONUNU SEYRETMEYİN , ALLAH BİR DEMESİNDEN BAŞKA BİR SÖYLEDİĞİNE İNANMAYIN

MAZALLAH İMANINIZ GİDER

ZATEN KADERİDE İNKAR EDİYOR.
AAAAA BİRDE HAYIZLI KADINA ORUÇ TUTTURUYOR.
NE SAHEBEYEDE SÖVÜYORMUŞ !!????
BİR DE DUYDUNUZ MU PEYGAMBERİMİZİ HER ANDIĞINDA SELAVAT GETİRMİYORMUŞ.

TEKRAR EDİYORUM ARKADAŞLAR İMANINIZ GİDER SAKIN AMA SAKIN SİZLER DİNLEMEYİN

Zaten onu babası da reddediyor.Sapıttığını söylüyor dimi ama ya

SİTEYE BAK YA GIYBET KUMKUMASI

YUKARIDA M.İSLAMOĞLU HAKKINDA YAZI YAZAN ZEVAT ONUN KAÇ EsERİNİ OKUYUP BU SONUCA VARDINIZ. (Okuma için bir kaç başlık en azından reddediyorsan da okudum anladım ve uygun değil dersin .)

1-imamlar ve sultanlar
2-yahusileşme temayulu
3-üç Muhammed .....
4-Yazılar serisi
5-Yürek devleti
6-Yürek Fethi
7-Din Yazılar
8-Ahlak yazıları
9-Tesettür yazıları
10-İman
11-İslam nedir ?
12-Kader risalesi ve şerhi
13-Pasif iyiden aktif iyiye
Bunlar aklıma şu an gelebilen okuduğum kitapları

Kur'an surelerinin kimliği
Hayat kitabı Kur'an gerekçeli meali bunlarda halen devam ettiğim

Oku ve sonra ver kararını bir insanı eleştirmek için bu şart .İslami ahlak bunu gerektirir.Onun bunun sözüne göre bir kışi eleştirilemez.

Selametle kalın...
Allah her birimize olayları anlama feraseti ,eşyanın hakikatini görme kudreti , Birbirimizi tekfir etmeme ahlakını bizlere nasip etsin ..
Amin
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.