You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
Allah yazisi
Allah in isminin corap ayakkabi vs gibi yerlere yaziliyor olmasi hakkinda ne dusunuyorsunuz?bunu engellemek icin ne yapilabilir?

Bunu bir yerde daha sordum kimseden ses cikmadi.
Iste siz ozel bir bolum acmisiniz ve Allah i da saydiginizi ve sevdiginizi iddia ediyorsunuz lutfen bana yardimci olur musunuz?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
RE: Allah yazisi
hangi firma ise bunu sosyal medyada paylaşarak boykota davet edin. buna kimse duyarsız kalmayacaktır.
Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Internette vs zaten var ve bilen de coktur ama ben daha guclu bisey istiyorum oyle olmasi gerekir cunku.
devlet bu hastalikli zihin urunu duruma neden izin veriyor
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Ben engelleme gucu olan devlet diye anliyorum,devlet nasil harekete gecirilir bilemiyorum aklima toplu protesto yuruyusleri filan geliyor bu basit birsey degil.bimere mi diyanete mi yazdim klasik bi cevap geldi
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.