Forum Gündemi:

Konu Başlığı : AKP, halkı bu kez de yardım sandığında böldü.

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 2 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : umreci
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Üye
*
6
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Apr 2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
02-04-2020, Saat:08:52 PM
AKP, halkı bu kez de yardım sandığında böldü.

02.01.2020 Tam diyorduk ki, hükümetin işi zor; “çünkü bu kez beceriksizliğini örtbas etmek için hedef gösterebileceği bir düşman yok karşısında…” Hükümetin “kutuplaştırma mahareti”ni hafife almışız. Bütün ülkenin bir virüsün pençesinde kırıldığı bugünlerde bile buldu, düşman yaratmanın bir yolunu… Yurttaşı bu sefer de yardım sandığında böldü; bağış toplayan yerel yönetimleri hedefe koydu. “Vay sen misin benden önce, benden izinsiz ve en önemlisi benden iyi bağış kampanyası yürüten; vatandaşı örgütleyen?

İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Yönetici
6,312
konular
5,721
REP PUANI
Jun 2015
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
03-04-2020, Saat:10:30 AM
Bir kaç gün önce vah aman devlet yardım topluyor olacak şey değil dediniz, sonra baktınız buradan iyi nemalanırız dediniz siz de yardım topladınız, devlet kalkıp biz zaten bu işi yapıyoruz bağışları neden bölüyorsunuz dedi, şimdi de bastınız feryadı. Ulan Can dündar biz senin gibi ne zavallılar gördük. Vatan millet haini seni.

İnsan bu kadar mı kaypak olur. Yasakçı denince akla gelen ilk sizsiniz. Bölücü denince yine akla gelen sizsiniz. Düşün ulan yakamızdan. Kaçtığın yerde rahat dur bari.
....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Forumcu
*
251
konular
83
REP PUANI
Yeni Üye

Mar 2011
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
04-04-2020, Saat:12:50 PM
(02-04-2020, Saat:08:52 PM)umreci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
AKP, halkı bu kez de yardım sandığında böldü.

02.01.2020 Tam diyorduk ki, hükümetin işi zor; “çünkü bu kez beceriksizliğini örtbas etmek için hedef gösterebileceği bir düşman yok karşısında…” Hükümetin “kutuplaştırma mahareti”ni hafife almışız. Bütün ülkenin bir virüsün pençesinde kırıldığı bugünlerde bile buldu, düşman yaratmanın bir yolunu… Yurttaşı bu sefer de yardım sandığında böldü; bağış toplayan yerel yönetimleri hedefe koydu. “Vay sen misin benden önce, benden izinsiz ve en önemlisi benden iyi bağış kampanyası yürüten; vatandaşı örgütleyen?

İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.

Boş yapma dengesizmisin nesin ne yazdiğini senden bilmiyorsun dengesiz
[Resim: nphr0i.png]

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi