You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ahmed er-Rifâi Hz. Vakia suresi dua ( Arapça okunuşu yazı olarak yazabilecek ? )

Ahmed er-Rifâi Hz. Vakia suresi dua ( Arapça okunuşu yazı olarak yazabilecek ? )

Yeni Üye
Selamun aleykum arkadaşlar.

Konuyu doğru yere açıp açmadığımdan emin değilim ama bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. Cübbeli ahmet hoca'nın yasin cüz'ünden alıntı Ahmed er-Rifâi Hz.lerine ait vakia duası var. Tecvid kurallarını tam bilmediğim için yanlış olarak okuyup ezberlemek istemiyorum. Ekleyeceğim resimleri tecvid'li bir şekilde arapça olarak yazı halinde yazabilecek varsa çok sevinirim. Teşekkürler.[Resim: Lv4zBo.jpg][Resim: OrZ6GD.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Ahmed er-Rifâi Hz. Vakia suresi dua ( Arapça okunuşu yazı olarak yazabilecek ? )
Aleykümselam.

Tecvitli başka türlü nasıl yazılıyor ki?
Zaten fotoda harekeler mevcut orada bütün kurallar da var.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: Ahmed er-Rifâi Hz. Vakia suresi dua ( Arapça okunuşu yazı olarak yazabilecek ? )
Aleykümselam

Siz Türkçe olarak mı okuyup ezberlemek istiyorsunuz?
Sabret,    Şükret,    Seyret...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Türkçe değil Arapça olarak ezberlemek istiyorum. Okumam iyi olmadığı için yardım istedim
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Ne istediğinizi daha açık ifade eder misiniz?
Arapça metin vermişsiniz, Arapça okumak istiyorsunuz okumanıza nasıl yardımcı olacağız.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
[Resim: jqj1GL.jpg]

Ben size üst taraftaki gibi olanı verdim sizde bana altta ki gibi yazılısıni verirseniz sevinirim
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Yukarda da dediğim gibi Türkçe istiyorsuz yani.

Ben şu an bilgisayarda olmadığım için uzun uzun yazamam belki yazan bi arkadaş olur.
Sabret,    Şükret,    Seyret...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.