You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ağrı Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ağrı Anadolu İmam Hatip Lisesi

Süper Moderatör
Ağrı Anadolu İmam Hatip Lisesi
Vizyon: Vizyonumuz Her yönden nitelikli, sosyal, kültürel ve bilimsel altyapı ve donanıma sahip,en az bir yabancı dili çok iyi bilen, aldığı eğitimi yaşantısında uygulayabilen, değişime ve gelişime açık, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, değerlerini yaşayan ve yaşatan, sorumluluk sahibi, adaletli, ahlaklı, hoşgörülü ve kişisel disiplin ilkelerine bağlı, kendine güvenen, kendini sorgulayan, araştırmacı, çağdaş, demokratik ve laik bireyler yetiştiren örnek bir eğitim kurumu olmak

Misyon: Misyonumuz Manevi değerlerine bağlı ,toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda yüksek öğrenime yönelmiş, kendine güvenen, çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kurabilen, toplumsal değerlere duyarlı, olayları çok yönlü ve objektif olarak değerlendirebilen, çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi ve becerilere sahip, yabancı dili dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyebilecek düzeyde kullanabilen, liderlik özelliklerinin yanında işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olarak yetiştirmektir.

Saatler: ders başlama :08:00 ders bitiş: 15:40
Isınma: Kömür
Bağlantı: Yok
Yabancı Dil:
Lojman: 1 - 10 Daire
Servis Bilgisi: Kurumun servisi yoktur.

Öğretmen :38
 Öğrenci :534
 Derslik :21
 Çok Amaçlı Salon :1
 Kütüphane :1
 Yemekhane :1

Adres - Ağrı Anadolu İmamHatip Lisesi Fevzi Çak. Mah. Yaşar Kemal Cad. Karayollari Karşisi No 32 Merkez/Ağrı
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 02-01-2022, Saat:01:53 PM, Düzenleyen: Dür-i Yekta.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.