You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

ABD de Doktorlar Allah'a Dua Ediyor.

ABD de Doktorlar Allah'a Dua Ediyor.

Yönetici
ABD de Doktorlar Allah'a Dua Ediyor.


Amerikada Hastane çalışanları Allah'a,
"şuan senden başka kimsemiz yok. Ağlamalarımızı duy ve dünyaya dokun.
Dersimizi aldık değişeceğiz"
diye dua ediyorlar.
Sabret,    Şükret,    Seyret...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: ABD de Doktorlar Allah'a Dua Ediyor.
Allahu Ekber.

Zümer Suresi 48-49. Ayet Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kazandıklarının kötülükleri karşılarına çıkmış ve alaya aldıkları şey kendilerini kuşatmıştır. İşte böyle, insanın başına bir bela geldiğinde, bize yardım için yalvarır, fakat ona tarafımızdan bir iyilikte bulunduğumuz zaman kendi kendine, bütün bunlar bana bilgim yüzünden verilmiştir der. Hayır, o nimet ve başa gelenlerin hepsi bir imtihandır, fakat onların çoğu bu imtihan gerçeğini bilmezler.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.


Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Süper Moderatör
RE: ABD de Doktorlar Allah'a Dua Ediyor.
Kendi ibadet şekilleri, mesih rableri(!) tatmin etmiyor ki; Müslümanları taklit etmeye çalışıyorlar. Kimi secde etmeye, kimi ruku etmeye çalışıyor yarım yamalak da olsa...

Lukman 31/32- Onları kara bulutlar gibi bir dalga sardığı zaman, dini yalnız kendisine has kılarak Allah'a yalvarırlar. Onları kurtarıp karaya çıkardığı zaman ise içlerinden doğru giden de bulunur. Bizim âyetlerimizi öyle nankör gaddarlardan başkası inkâr etmez.

İçlerinden yüzde biri bile bundan sonra, bu halde sebat edip dönmez ve kendini düzeltebilir ise;
Selam olsun Allah'ın hidayet nasip ettiklerine
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.