You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

19.04.2013 tarihinde başımdan geçen garip olay..

Acemi Üye
Başından anlatıyorum. Bir kız ve annesi gidiyorlardı. Benim yanımda da kız arkadaşım vardı. Annesiyle birlikte giden kızı tanıyıp tanımadığını yanımda ki kız arkadaşıma sordum. Baştan aşağı siyah giyinikti. Dikkatimi çekmişti. Yanımda ki kız arkadaşım onun sadece ismini bildiğini karanlık kişi olduğunu(karanlıklarla uğraşan, acaip insan vs.) olduğunu söyledi. Soyismini başka bir yerden buldum. Kızı facebook ekledim.

Günler sonra kızla tanışmak için bir kaç cümle yazdım ve tanışmamız başladı. Sohbet ilerleye ilerleye buluşma noktasına geldi. 19.04.2013 tarihinde buluştuk. Bu sefer siyah giyinmemişti okul serbest kıyafetleriyle gelmişti. Kendisi 17 yaşında ben 18 yaşındayım. Bol bol sohbetler ettik. Pek çok arkadaşı yok gibiydi, iyi bir dinleyici olduğunu söylüyordu. Eski sevgililerinden bahsettiğimizde "kıymetimi bilemediler" diyordu. Herneyse, ikimiz yürürken sağ elin avcunu kol serbestken açtı ve benim gözüm oraya takılıverdi, çevre gözüm onun dudaklarını görüyordu.(Dudakları bir şey okur gibi ama ne ses ne seda) Ne hissettiğimi söyleyim; İçimden bir şey çıkarmış gibi hissiz duygusuz bi 1-2 saniyeliğine hal oluyor. Kendisine bunu yapma dediğimde neyi vs hiç normal tepkisiz tavırlar sergiledi. Daha sonra bir yere oturduk. Oturduğumuzda gözlerinin içine baktım ve o da benim bakıyordu konuşuyorduk, Aniden boş bir anımda yine aynı duyguya kapıldım. Bu sefer güçlüydü 2-3 saniye sürdü. Sanki içimden bişey ileri doğru çıkarmış gibi şuurumu kaybediyor kendime gelmeye can atıyorum. ve Yine dudaklarını oynatarak birşey okuodu gibi ses seda yok. Tekrar kendisine sorduğumda yapma işte yapma bunu dediğimde tavrı ilgisizdi. Kendisi çok sakin bir yapısı var. Eli ayağı düzgündü bizim insan gibi aynı..

Halüsinasyon mu gördüklerim yoksa bu konuyla din bağlantısı var mı bilenler varsa acil yardım etsinler..

NOT: Kıza besmele çektirdim, çekti. Yani eğer karanlık kişiyse ona ne okumasını söylesem okuyamaz? Nasıl anlarız? Yapılması gerekenler nelerdir? vs
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 20-04-2013, Saat:02:04 AM, Düzenleyen: Sphinxlike.
Profesör
RE: 19.04.2013 tarihinde başımdan geçen garip olay..
kendımı korku fılmı senaryosu okuyor gıbı hıssettım gülücük
bana gore kız arkadasının soyledıgınden etkılenmıssın sadece.kızı oyle gormek ıstemıssın ve gormussun.aslında ortada bırsey yok,rahat ol.
.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Kızın şeytani resim çizimleri var hemde on numara..
Bilmiyorum ama hani asosyal olan kişiler, sakin davranan kişiler aşırı relax kişiler böyle işlere daha meyilli ordan teyid ediyorum.
Oturduğu ilin sahilini nasıl bilmez? Ya da evinin oralarda ki yolları...
Var bu kızda bişiler ama hayırlısı..
Varsa böyle korunmak için dua okursun işte morali bozulur ya da bi tepki gösterir. Önerin onun yanında okuyayım..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Hic bişe anlamadim yazdigindan
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumun Uykucu Ninesi
Hic gorusme daha iyi suphen varsgülücük
niye kndini huzursuz ediyosun ki.
[Resim: sems-i-tebrizi-sozleri-ii.jpg]

"Kalk, silkelen, kendine gel. Umutsuzluğa sarılma.
Umutsuzluk şeytandan, ümit etmek ise Allah'tandır."
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
bu tip insanlarla pek muhatab olmazsanız bu tip sıkıntılar vesveseler olmaz. ve erkeksen kardeşim mahremin olmayan bir kız ile evlilik dışı ilişkiler haramdır.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
İyi hoş yazıyorsunuz da, bilmek istediğim cevaplar değil bunlar :D
NAS, FELAK, 3 KULUVALLAH 1 ELHAM biliyorum. Daha çok bilmem gereken dualar var mı? Yani Hasan Karacadağın filmlerini izleye izleye zaten.. :D

Nedir yani, korunmamız için napabiliriz? Bişi daha sorayım, bir insanın üstüne büyü yapılıp yapılmadığını kesin birşekilde nasıl öğrenebiliriz?
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
büyüden korunmak için Kuran ile haşır neşir olursanız faydası olabilir. biliyor iseniz mushaftan okuyun bilmiyorsanız da odanızda Kuran bulunsun. Kuran meali okuyun.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil, aksine psikolojik bir hastalıktır.(Şehid İnşaAllah Malcolm x-Malik El Şahbaz)

Sizi rahatsız etmeye geldim!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Bence sen erki altında kalmış sin
Durduk yere ne diye büyü yapsin sana kiz

Cok korkuyorsan euzu besmele cek felak nas ve ayetel kursiyi oku
Arti karadamlalar in dedigi gibi ne isin var elin kızının yanında
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.