You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İlahiyat Okuyan/Okumakta Olan Var mı?

İlahiyat Okuyan/Okumakta Olan Var mı?

Cezalı Üye
RE: İlahiyat Okuyan/Okumakta Olan Var mı?
Ilahıyat İkinci sınıftayım...
Bu mezhepler tarihi artı felsefe yüzünden kayboldum ya ben zaten =)

hayat bana ben hayata oldum ağyar ...
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Mezhepler tarihi çok mu karışık? Gereksiz bilgi yüklemesi olduğu kanaatinde misiniz? Bu bilgiler benim işime yaramayacak diye mi düşünüyorsunuz? Mesela mezhepler tarihi dersinden herhangi bir vize/final sorusu hatırlıyor musunuz?

Üye banlanmış olsa da benim sorum ilahiyat okuyan/okumakta olan herkes için geçerli.
Camide bile sünneti ihya edemeyen bir toplumdan siz ne bekliyorsunuz bilmem; ama benim hiçbir beklentim yok!
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Ne cok sorun var be mesud kardeş Big Grin
Her sabah bugun ne sorsam diye mi uyaniyorsun ne yapiyorsungülücük)).

Banlanan arkadasi ihvanforumda bulabilirsingülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Sormadan öğrenme yolu varsa onu da uygulamak isterim tabi. Var mı?

Başımıza müftü olacak kişilerin, vaiz olacak kişilerin yetiştiği fakültenin müfredatını bir Müslüman olarak merak etmem kadar tabii bir şey yoktur sanırım.
Camide bile sünneti ihya edemeyen bir toplumdan siz ne bekliyorsunuz bilmem; ama benim hiçbir beklentim yok!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 06-04-2016, Saat:07:23 PM, Düzenleyen: ibni-mesud.
Acemi Üye
İlahiyat fakültesinde okuyorum, bölümüm din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenliği son sınıf...Mezhepler tarihi dersini gördüm, fazla karışık değil zevkli bir ders..Konular fazla olduğu için, 50 sorulu testler vardı vize ve finalde..Ayrıntılı sorular soruldu konular geniş olduğu için..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.