You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Uyarı ( Bütün üyeLerin dikkatine ! )

Uyarı ( Bütün üyeLerin dikkatine ! )

Üye
RE: Uyarı ( Bütün üyeLerin dikkatine ! )
iLahi_aŞk Selamunaleykum arkadaşLar bir süredir gözlemliyorum.sitede luzumsuz yere bir sürü tartışma oluyor son günLerde.ve bundan hiç hoşLanmıyorum açıLan konuya yorum yapın,yorumlara yorum yapmayın ve aynı fikirde değilsenizde konuyu uzatmayın.bu bütün üyelere uyarıdır tekrar uyarıda bulunmadan kendine çeki düzen vermeyenler banLanacaktır umarım anLaşıLdım.Hayırlı akşamLar.

Ve aleykum selam.

Eline saglik sen sag ol bu yazi icin Ilahi Ask.

Sen gözetlemis olabilirsin yada bir baska kisi de bu bir senin bakis acin olur diyeyim.

Bazi yazilar sana göre yada bir baska kisiye görede bir lüzümsuz da olabilir.

Tartisma gibi bir sey yerinde ve adab i ile olursa bilmiyorum bunada kim ne der bir sey olarak tan.

Bir sey usul-i dairesinde olduktan sorun bir sorun olarak bunda görmüyorum bu hos ve bir makbul sey olur.

Kendimden acizane bir misal vereyim yillardir spr mod um ve yönetim deyim daha kimseye bir ceza vermedem cok sukur yüce rabbim bir kisiyi de daha banlamis da degilim biiznillah.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 08-04-2015, Saat:03:38 PM, Düzenleyen: Ali.
Üye
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 08-04-2015, Saat:03:40 PM, Düzenleyen: Ali.
Ruhumuz Yeter...
bu konu cok eskide kaldi be ali ama tavirlar hic eskimedi
&& Ağlamak istiyorsanız sakın yapmayın. Çünkü bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için, Yaşayan birileri mutlaka vardır !!! &&
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.