You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

£rVaaNuR ve SÜHİM RÖPORTAJI(ilk ve tek süper)

S3Nİ S3VİYORUMM
£rVaaNuR :Röportaj tekifimi ilk Sana yaptım ve sağol sözde verdiğim için yaptım teşk.ederim kabul ettiğin için..

Sühim : Teklif için çok çok teşekkür ederim gülücük o kadar yırttım kendimi biride bnle yapsın röportaj die, sn den
teklif geldi.. çok sevindim (senden gelmesine ayrı sevindim gülücük ) bu yüzden ne demek bn teşekkür ederim :

£rVaaNuR :Nickinin anlamı nedir?

sühim : bn 92 doğumluyum. herkesin imrenerek baktığı çağlarındayım belkide gülücük (her ne kadar bn bu şekilde
düşünmesemde gülücük ) orta boylu, zayıf, kara kaşlı kara gözlü çirkincenek bi kızım gülücük
imam hatip öğrencisiyim, Yalovada yaşıyorum, 5 kardeşiz ve en ufak bnim. Babam marangoz aynı
zamanda siyasetçi, annem ev hanımı. Aslen Artvin/arhaliyiz.

Sühim : Nicim adım ve soyadımın birleşim (SÜH)eyla sel(İM), orjinal bi şey olsun dedim Tongue gülücük

£rVaaNuR :Yok cnm güzelsin maşallah..Hobilerin ve fobilerin nelerdir?

sühim : Hobilerim; siyasetle ilgilenmekten hoşlanıyorum, kitap okumayı seviyorum..
Müzik dinlemeyide severim fakat bu konuda fazla seçiciyim pop, arbesk, hipap, metal rack fln sevmem.
Türk sanat müziği,türkü, ezgi dinlerim.. kulağıma hoş gelirse her türlü müziğide dinlerim.
Yienlerimle vakit geçirmekten hoşlanıyorum.
Şiir yazmayı, okumayı seviyorum.
Yemek yapmayı seviyorum, yemeğide seviyorum (her ne kadar bu dış görünüşümdn belli olmasadagülücük )
Evde oturmayı seviyorum... aklıma gelenler bu kadar gülücük
Fobilerim; OKUL! gülücük.. çok fazla korktuğum şey yoktur. Genelde insanların korktuğu kadar işte büyük hayvandan,
böcekten fln korkarım. Ama en çok yükseklik korkum var galiba.. Yüksek bi yerden aşağı baktığım anda başım döner
dizlerim titrer.

£rVaaNuR :hayatta vazgeçemeyecen 3 şey?

Sühim : Çok zor bi soru gülücük kişi veya eşya sevdiğim herhangibirşeyden vazgeçmek bnim içn zor bi durum...
ama bn söyle söyliyim 3)kndimden vazgeçemem, 2)sevdiğim insanlardan vazgeçemem, 1)Dinimden aynı zamanda
mantığımdan ve duygularımdan vazgeçmek zor gelir.. Allah vazgeçmekle imtihan etmez inş.

£rVaaNuR :AMİN.inş..Nasıl bir öğrencisin sınıfta ve okul içinde?

Sühim : Bn zor adapte olan biriyim, insan seçerim kafamda.. Ama pek davranışlarımla belli etmem bunu.
Okulu sevmiyorum, ama okul bni çok seviyo gülücük hocalarım bni çok sever ama hayatımda hiç bi hocaya yalakalık
yapmadım gülücük sorumsuzum, derslere yazılı zamanı çalışırım.. etliğe sütlüğe bulaşmayan biri olarak görür bazıları
ama saman altından şelale yrütürüm okulda gülücük 9. sınıfta çok vukuatım oldu. Şimdi abla olduk örnek oluyoruz gülücük

£rVaaNuR :sahip olduğun en değerli şeylerin nelerdir hayatında?

sühim: sağlığım, sıhatim, mantığım, seçimlerim, fikirlerim ve tüm sevdiklerim..

£rVaaNuR :Hayat gayen ne? Keşke dediğin ve hala pişmanlık duyduğun bir olay var mı?

sühim : gayeden kastımız hedef ise belli bi hedefim yok... Olsada devalı değişiyo. Üni düşünüyorum.. İlahiyat,
felsefe, tarih, pskoloji, SİYASAL BİLİMLER (keşke olsagülücük) bölümleri tercihlerim..
Pişmanlığım oldum ya malesef bi defa.. bi erkeğe numaramı vermiştim. pişman oldum çok bi erkekle yüzgöz olduğuma

£rVaaNuR :Hayat felsefesi olarak kullandığın bir atasözü veya güzel bi sözün var mıdır?

sühim : insanın eleştirip, bi şeyler hakkında fikir yürütüp, mantığını kullandığı sürece var olduğunu düşünüyorum.
bunun hakkında bir söz veya atasözü gelmedi aklıma gülücük

£rVaaNuR Saskineni en çok etkileyen ayet ve hadis?

sühim : Çok hadis ayet hadis bni etkiler.. bunlara tek bi örnek veremicem o yüzden pas diyorum gülücük

£rVaaNuR :Mesela ben gece yattığım zaman bugün şöyle yaptım böyle yaptım diye düşünürüm üzüldüğüm bişe olursa unutmam aklımdan çıkmaz seninde böle kendini sorguladığın oluyo mu gününün hesabını yapıyo msn yani?

sühim : Hemde çok yaparım.. Bn çok düşünen, düşünmeyi seven biriyim. İnsanın düşünebileceği en güzel vakitte
gece uyku öncesi yalnız kaldığı vakitlerdir. Bi o tarafa dönerim, bi bu tarafa düşünürken gülücük
Düşüncelerim bni çok uykusuz bırakmıştır...

£rVaaNuR :Olmazsa olmaz dediğin takıntıların var mıdır?

sühim : Allah ın dilediği olur dilediği olmaz.. böyle bi takıntım yok çok şükür gülücük

£rVaaNuR :Zor durumda kaldığın zaman en önce kime başvurursun datlumm?

sühim : zor durumun konusuna bağlı şimdi gülücük ailem, arkadaşlarım, mensubu olduğum dernekteti büyüklerim den uygun
olanını seçerim gülücük ama kendi sıkıntımı kendim çözmek isterim öncelikle..

£rVaaNuR :Boş zamanlarını nasıl değerlendiriyosun sühimcimm?(msnde geçiriyosun mrb sühm diyorum a.s diyo iki yazıyo yalandan gidiyogülücük

sühim : farklı geçiyo günlerim... ama klasik yaptıklarım okula gidio geliyorum, bakkala gidiyorum,
pc ye oturuyorum, kitap okuyorum arada.. bide her hafta sonu anadolu gençlik derneğinde takılıyorum gülücük
nie kız snin günlerinin nesi var? gülücük

£rVaaNuR :Aman normal banel işteTongue.Senin için şu kelimeler ne ifade ediyo??..aşk,mutluluk,dostluk,iman,ahlak,güzellik ve sevgi.,bebek...gülücük

sühim : vuuuu bu çok zor oldu :D hepsi ayrı şeyler çağrıştıyo...
aşk : kuvvetli sevgi (yaşamadım bilmem gülücük )
mutluluk ; çok mutlu oldum gizel bi şey valla gülücük
dostluk; bnim hayatta kendim elde ettiğim en değerli şey dostluk.. Her zaman iyi dostluklar edindim gülücük
iyi insan eçerim gülücük
iman; sayfalar az gelir yazmaya... bağlanmayı, Allah a aşkı çağrıştıyo..
güzellik; bu pek bi şey çağrıştırmadı göreceli bi konu gülücük
sevgi; sevmeyi ifade ediyo da gülücük
bebek; yienciklerimi hatırlatıyo gülücük)

£rVaaNuR :En çok hangi sanatçıları dinliyosun?

sühim: bnim hiç belli bi sanatçı takıntılığım olmadı ya gülücük bu ara candan erçetin dinliyorum..
sezen aksı severim, sagopa, erkin koray fln dinleri, zara dinlerim belli olmaz ya gülücük

£rVaaNuR :Forumda kimlerle iyi anlaşıyosun ve ihl deyince ne aklın geliyo ilk olarak?(benimle anlaşıyosun itiraf et)Smile

sühim : siteden bu aralar pek konuştuğum kişi yok gülücük ama anlaştıklarım simay, sn, ruf, eliflamra,
(sevra, ayşe yi fln da çok severim gülücük dava kardeşlerim burdan size slmlar gülücük ) ihl deyince aklıma okulum geliyo...
ve kat sayı engeli geliyo moralim çok bozuluyo bu konuya..

£rVaaNuR :Bu site sana ne kazandırdı ?(ahret sorusu sordum mübarek)..Smile

sühim : arkadaşlıklar, dostluklar kazandırdı.. hadi cnm der belki bazıları ama hakkaten güzel insanlarla
güzel vakit geçirdiğin anlar çok oldu gülücük

£rVaaNuR ::Bu forumumuzda en çok yapmak istedğin şeyler nedir ve hangi bölümlerle ilgileniyosun?(ben bu sitede ilanı aşk yapmak istiyorum ama tutmasalar daha neler edicem neler..gülücük...:=)

sühim : :D :D :D yok ilanı aşk fln yapamam heralde bn :D bana yapsınlar (H) dermişim Tongue (saka he :D ) sitede en çok
siyaset bölümüyle ilgileniyodum alanım gereği.. ama bu ara belki sıkıldığımdan belkide dişime göre tartışçak biri
bulamadığımdan pek ilgilenmiyorum gülücük (selim abi (yeniçağ) ın tayfasıy la dalaşmak zevkliydi mesela..
moralimi bozuyolardı bazen ama sinirimi iyi boşatıyodum gülücük

£rVaaNuR Saskinitemizde seni en çok etkileyen örnek aldığın biri var mı? (ervaa aplan var aşk olsun soruyo bide utanmaz rezilSmileTongue

sühim : :D :D tabiki sn varsın :D her kesten bi şeyler almışımdır elbet.. aklıma gelmiyo şu an gülücük

£rVaaNuR :oo afernn teşkler..gülücükEveet..aşka gelelim sevdiğin hoşlandığın aşık olduğun hayatında biri varmı?....olmasını istermiydin?(ufaklık tam senin denginde buluyum siteden ne dersin?gülücük

sühim : :D sitemem erva abla sağolasın ya :D bu işler nasb.. böyle sanal alemde zor bu işler :D olmasını istemem.
evde kalıcam, kariye yapıcam Tongue :D

£rVaaNuR :Kalık kız deriz sana bizde o halde..Tongue Sitede teşk.etmek istediklerin varmı?(Sorulardan sıkılmadın inş..benimle röportaj yapmak güzelmiydi?(eee heralde bnm gibi birynen yapıyon kıymetini bil deli hadi..)TongueTongue

sühim : yok estgfrllah sıkılmadım tabi zevkle cvpladım gülücük) sana ve bni sevenlere tşkkür ederim burdan..
bütün siteye kucak dolusu sevgiler yolluyolrum :D

£rVaaNuR:Bize ve topluma sosyal bi mesajınız varmı canım?..

sühim : Çevremizi koruyalım, çocuklarımızı çöp konteynırlarına bırakmayalım, sevelim sevilelim.. gülücük)

SON SOSYAL MSJ IM DA... fark var SAADET VAR gülücük) yeni bir dünya, yeniden büyük türkiye için... gülücük

sanmayın bu tekerlek kalır tümsekte yarıl elbet bizimdir elbet bizmdir.. Gün doğmuş gün batmış ebet bizimdir! gülücük

Vay vay sühim döktürdün yine teşkler sağolasın cvların için canımcımrosegul
--------------------------------------------------------------------------------

Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 21-02-2010, Saat:02:57 PM, Düzenleyen: Sükut.
BOŞ ÇERÇEVE!
RE: £rVaaNuR & SÜHİM RÖPORTAJI(ilk ve tek süper)
sühim : Çevremizi koruyalım, çocuklarımızı çöp konteynırlarına bırakmayalım, sevelim sevilelim.. )

cok tatlısın suhim oy oy guzel roportaj tebrikler erva...
Sükut eyledim, ''Kahrı var'' dediler.
Biraz söyledim, ''Zehri'' var dediler.
Sustum, kahrından susuyor dediler;
Biraz konuştum, zehrini kusuyor dediler...
MEVLANA
.
.
.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
çok güzeldi severek okudum bu arada aleykum selam sühim gülücük
Alnım rüzgarlara açık
Kor kaynar yüreğimde
Umutlar sevinç içinde
Kan dolan gözlerimde..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
gorun sız saaedet he oyle mıTongue basbakanla roportaj yapacagımTongue

sanmayın bu tekerlek kalır tümsekte yarıl elbet bizimdir elbet bizmdir.. Gün doğmuş gün batmış ebet bizimdir!
burası apayrı bı gulzeldı...
tesekkurler..guzeldı gercektengülücük
.
Bunu ilk beğenen sen ol.
kimya-yı saadet
aaa :D basına sızmış söylemlerim :D
Güzel olmuş :D eline sağlık erva abla gülücük
"Arsadaki odun yığınının gizli bir köşesinde tek bir kıvılcım noktasıyız biz."

elhmdülillah anladin
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Adım geçmiş çok sevindim içten,samimi hoş olmuş..ikinize de teşekkür ettik efenim..Big Grin
suhuletle sebat sağlayan tatlı birisin sühim..
Bunu ilk beğenen sen ol.
kimya-yı saadet

elhmdülillah anladin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 15-02-2010, Saat:08:39 PM, Düzenleyen: sühim.
kimya-yı saadet
ayh teşekkür ederim iyi düşünceleriniz için.. gülücük

elhmdülillah anladin
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.