You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

SİTEMİZİ NASIL TANIIDNIZ??

SİTEMİZİ NASIL TANIIDNIZ??

>295457<
Cvp: SİTEMİZİ NASIL TANIIDNIZ??
ALLAH RAZI OLSUN REYYANCIĞIMIN SAYESİNDE...
...Aç sineni açabildiğin kadar ummanlar gibi olsun, inançla geril insana sevgi duy, kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül...

Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
Cvp: SİTEMİZİ NASIL TANIIDNIZ??
sanırın bu siteyi ilk ben buldum icýn google da gezinirken buldum iyikide bulmuşum ya afferim bana okgülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
köyün delisi
RE: SİTEMİZİ NASIL TANIIDNIZ??
ben de google dan ben de ben degülücük
PEAH!

“Somali'de, 90 günde, 29.000'den fazla çocuk açlıktan öldü. Mübarek Ramazan ayında son altmış yılın en büyük kuraklığını yaşayan Afrika ülkelerine 5 TL. yardım etmek için bir kısa mesaj atabilirsiniz:

Afrika yaz 5601 (Türkiye Diyanet Vakfı)
Afrika yaz 2868 (Türk Kızılayı)
Afrika yaz 3072 (İHH- İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı)..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
BENDE REYYAN AMA SİMAY BEN DEMİŞTİM REYYANA ONUDA ÜYE YAP DİYE ODA ,HL Lİ DEDİM BENİMDE PAYIM VAR YAWW
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
ekrem beyden öğrendik...
Adminimi çok[/color][/font][/size] seviyorummmmmmmmmmmmmgülücük[color=#0000CD]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Tevafuk neticesinde tanıdım.
Allah'ım Filistinli müslümanlara yardımı bizim elimizle nasip et!
Bunu ilk beğenen sen ol.
_GÖLGE HARAMILERI_
bende googlede forum bulmak amaciyla gezerken cok foruma girdim ama ne biliyim hic birine isinamadim takii bu siteyi bulana kadarokgülücük
GÖLGE HARAMiLERiNE BiR SELAM ÇAK!!!!!!!!
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.