You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

yunus aleyhisselamın duası

Yeni Üye
Selamün aleyküm Arkadaşlar,
Rüyamda deniz kenarında Musa Peygamberin elinde yarım a4 kağıdına arapça yazılı bir kağıt var yüzünüde görüyorum bana sesleniyor ona 4 metre kadar uzaklıktayım yakınım bana kağııdı işaret ederek (bu Yunus Peygamberin yunus balığının karnında iken kendi yazdığı duadır)diyor yazlı belgeyide görüyorum daha sonrasını hatırlayamıyorum bildiğime göre böyle bir duada var la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin
lütfen yorumlarınızı bekliyorum Allah razı olsun
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
RE: yunus aleyhisselamın duası
ALLAH hayırlara vesile etsin.. Herşeyin en iyisini yaradanım bilir elbette biz aciz kullar ne biliyoruz da yorum yapalım gülücük inşALLAH senin için güzel bir anlamı vardır..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Rabbim her sıkıntıya göre dua etme imkanı vermiş bizlere.Nasıl bir sıkıntıdaysanız çaresi de o duada saklıdır kardeşim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Allah hayr etsin
Risale-i Nurun Lem'alar kitabının 1.Lem'asını okumanı tavsiye ederim...
Geldi üzerime üç keder bir anda,
Yalnızlık,esaret ve sevgilinin hasreti,
Yalnızlığın ve esaretin çaresi var,
Ama sevgilinin hasreti,
Sevgilinin hasreti..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Rüyanın yorumunu yapamam yanlız dua'nın anlamı ve tefsiri etkiledi beni. Ezberledim lazım olur diye gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
Göz sayesinde görüyor olsaydın gece uyurken rüya göremezdin.
Demek ki görmüyorsun, sana gösteriliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 12-08-2014, Saat:10:41 AM, Düzenleyen: Nazlıcan.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.