You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yöneticilere - bu yasak niye

Sevgili kardeşim atmaca nezdinde bütün yöneticilere

kardeşlerimden bu konuya bır açıklık getirmelerini rica ederim

Ben 32 yaşında 3 çocuk babası bir ağabeyinizim yaklaşık 2 yıldır sanal ortamda
islami degerleri taşıyan safları belli olan siz kerdeşlerimle islami ölçülerde
konu ve yorumları paylaşıyoruz .ben 3 izlami değerlerin paylaşıldığı forum sitesınde
yöneticilik yapıyorum ve son olarakta yaklaşık 6 ay oldu bir forum sitesi kurdum
orda siz değerli kardeşlerim gibi dostlarla güzellikleri paylaşıyoruz
ben ve sizler çoğumuz İHL foruma davet edilerek geldik ve burda yız
ben şahsen kandi forum sitemde ihl forumun reklamını yapmaktan ve
bir kardeşımı ihl foruma kazandırmaktan onur duyarım çok kardeşımi de davet ettim .

bende İHL forumdan yazı ve yorumlarını severek okuduğum
2 kardeşimi davet etim
bu davet benim İHl forumdan kovulma tehdine kadar vardı
bu olay beni üzdüysede saygı duydum
taaki bır yönetici kardeşim ihl forumdan bır hanım kardeşimle
benim için tartışmaya varacak kadar konuşması bardağı taşırdı
benım bu konuyu açmama sebep oldu nedir bu yasak ne yaptım ki
ahlaksızlık mı yaptım
haddim olmayarak islami değerlere saygısızlıkmı yaptım ne dir bu yasak
ben ihl forumu 3 sitede yazdım tanıttım
kımse neden bunu yapıyorsun seni kovarız demedi bilmiyorum belkıde
bu konuyu yazdığım için kovulacam.
ama gerçekleri
yazmam gerektiğini düşünüyorum hakkım helal dir sizlerde hakkınızı helel edin

KARDEŞLİĞİMİZ BAKİİ DİR
selam ve dua ile yaradana YAR olasınız

feCre kıYam
BENİ SANA BAĞLAYAN YOLLARIM ÇETİN
TAŞIDIGIM KOR ATEŞSIN AVUÇLARIMDA
DAĞLAR BİLE DAYANMADI AĞIRDIR YÜKÜM
YÜREK YÜREK ÇİLE ÇİLE ZOR BIR ZAMANDA
YANGIN YANGIN BÜYÜTTÜGÜM UMUDUM SENSİN .
Bunu ilk beğenen sen ol.
>295457<
RE: Yöneticilere - bu yasak niye
bunu ahlaksızlık olarak göremezsiniz.çünkü kurallarımız gereği sitemiz üzerinden site reklamı yapmak yasak.paylaşmak istediğiniz siteyi ilk adminlerle paylaşırsınız eğer onlar uygun görürse reklamını yaparsınız.ama burda kasıtlı bişey yok.kurallar gereği site adresi vermek yasak.
tartışma konusuna gelince sadece yöneticimiz kardeşimize kuralları hatırlattı.karşılıklı üzecek bi tartışma olmadığını düşünüyorum...
...Aç sineni açabildiğin kadar ummanlar gibi olsun, inançla geril insana sevgi duy, kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül...

Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 16-12-2008, Saat:12:43 AM, Düzenleyen: zehra.
Profesör
bu konuda çok problemle karşılaştık ve reklam konusu sitemizin öncelikli kuralları arasındadır simay ve zehra arkadaşımız çok güzel bi şekilde açıklamışlar.Bende size bunu anlatmıştım neden bu kadar büyütüyorsunuz anlamadım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cvp: RE: Yöneticilere - bu yasak niye
zehra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunu ahlaksızlık olarak göremezsiniz.çünkü kurallarımız gereği sitemiz üzerinden site reklamı yapmak yasak.paylaşmak istediğiniz siteyi ilk adminlerle paylaşırsınız eğer onlar uygun görürse reklamını yaparsınız.ama burda kasıtlı bişey yok.kurallar gereği site adresi vermek yasak.
tartışma konusuna gelince sadece yöneticimiz kardeşimize kuralları hatırlattı.karşılıklı üzecek bi tartışma olmadığını düşünüyorum...

bunu ahlaksızlık olarak görmedim ahlaksızlı etmem ve ettirmem de
sadece ahlaksızlıkmı ettim de bu tavrı görüyorum dedim
kural demışsınız kurallara saygılıyım ey vallah ama sizlerde belkı davet edilerek geldiniz
bunu kural ihlali olarak görmüyorum isim vermek istemiyorum ama ihl forumu 3 sıtede yazdım
BENİ SANA BAĞLAYAN YOLLARIM ÇETİN
TAŞIDIGIM KOR ATEŞSIN AVUÇLARIMDA
DAĞLAR BİLE DAYANMADI AĞIRDIR YÜKÜM
YÜREK YÜREK ÇİLE ÇİLE ZOR BIR ZAMANDA
YANGIN YANGIN BÜYÜTTÜGÜM UMUDUM SENSİN .
Bunu ilk beğenen sen ol.
köyün delisi
herkes diğer sitelerdeki gibi aynı esnekliği göstermek zorunda değil..reklam yapılmıyo burda kanun gereği..rtük kapatır yoksa :p
Bunu ilk beğenen sen ol.
...DeRsAaDeT...
her forumun stratejisi farklıdır başka forumlarda izin verilebilir ama bu forum açıldığından beri belli kurallar çerçevesinde hareket ediyor ve kurallardan taviz vermemek temel prensipler içerisinde..size ahlaksızlık yaptınız diyen yoktur eminim büyümemesi gereken bir meseleyi baska arkadaşlarınızıda karıştırmışsınız açıkçası yaşınıza göre bukadar büyütmemeliydiniz..cezalının neden cezalandırıldığı belirtiliyor sizin cezanız da kurallara uymamaktan dı..kimseye ahlaksız muamelesi yapilmadı yapılmaz da..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
arkadaşlar herşeyden önce biraz sakin olun

abi daha öncede belirtildiği üzre forum sitesi linki vermek doğrudan yada dolaylı olarak yasaktır

tavsiye edeceğiniz forum sitesini önce yöneticilere danışmak gerekir uygun görülürse eklenir forumumuzun kuralı budur

bu kuralın konmasındaki neden de daha önce bir çok kişinin sırf reklam amaçlı siteye gelmeleri ve bu durumu kötüye kullanmalarıdır

ekreminde kimseye saygısızca davrancağını sanmıyorum bi yanlış anlaşılma olmuştur mutlaka ki
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 17-12-2008, Saat:11:50 PM, Düzenleyen: Reyyan.
Profesör
ben sadece reklamın yasak olduğunu belirttim burdada aynı şekilde açıkladık büyütmeye gerek yok konu kilit
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.