Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Türk Müslümanlığı AKP ve MHP üzerinden, tasfiye ediliyor.

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : gök tengri
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Yeni Üye
*
8
mesajlar
8
konular
-10
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
21-08-2019, Saat:10:47 PM


Türk Müslümanlığı AKP ve MHP üzerinden, tasfiye ediliyor.


Türkiye’yi kendi ihtiyaçlarına göre yeniden şekillendiren küresel elit, eski sistemin oyuncularını tasfiye ediyor. Bu tasfiye kurumları da içine alıyor.

Küreselleşmeciler tek din istiyor. Çıkarlarına hizmet eden uydurulmuş bir din.

Millete, milli unsurlara, Türk Ordusu’na yapılan ameliyatları biraz aklını kullanan herkes görüyor da, AKP üzerinden dine yapılan operasyonu fark eden kişi sayısı çok azdır.

Bütün yolsuzluklar, hırsızlıklar, rüşvet ve talan din kullanılarak yapılıyorsa, Diyanet Müslümanlar için değil, parti adına çalışıyorsa, imamlar camide siyaset yapıp birçok insanın camileri terk etmesine neden oluyorsa, hem AKP, hem de din operasyona uğruyor demektir.

Türk Müslümanlığı AKP ve MHP üzerinden, tasfiye ediliyor.

AKP ülkenin yarısının nefretini kazandı. AKP’nin vitrin kısmını es geçin. Çoğu cahilce, görgüsüzce ve kendinde var zannettiği gücün kibriyle hareket ediyor. AKP’den beslenen basın, iş adamı kılıklı soyguncular, çıkarı için her türlü ahlaksızlığı yapıyor. Asıl olan, yabancı istihbaratların kontrolünde olan ve birçok konuşmayı yazan, eylem ve söylemle suç işlemeye yönlendiren bazı danışmanlardır. Onlar bu değişim ve dönüşümü sağlamak için çalışıyor. Şartların oluşmasını sağlıyor.

Devlet Bahçeli’nin birden değiştiğini düşünenler yanılıyor. Bahçeli, yeni şartları kabul etmiş olmalı ki, partiyi tasfiye etme görevini aşkla yürütüyor. Referandum sürecine destek veren Bahçeli ve ekibi, yeni düzene alan açıyor. Bu gerçeği söyleyemedikleri için de, davranışlarına gizem katıyor. Bazı saflar da bu gizeme anlam katarak, milli bir devlet meselesi sanıp, destek veriyor.


İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi