Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Tanışalım

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Charismax
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acemi Üye
*
11
konular
12
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
12-08-2020, Saat:01:19 AM
Selamun aleyküm forum ahalisi ..
hayırlı uğurlu olsun hayırlı geceler..
şurda bir köşede kalsın üyeliğim bi hayırlı olsun diyeyim dedim mybb eski baba forum sistemidir. severim begendim yerinizi çok şeffaf ve sade.
emeği geçenlerin emeklerine sağlık. klasikler yaşatılmalı  Rolleyes
şuan sanırsam ilk üye olan benim aynı ev hanesinden.. eşim var birde üyeliği gerçekleşirse multi üyelik radarlarına yakalanmayalım. onunda bilgisini vermiş olayım size.. teşekkürler.
Bu bir Charismax imzasıdır : Saygınlığını yitirsende ben sana saygı duyarım hafızım
Administrator
18,105
konular
12,990
REP PUANI
Administrator

Feb 2008
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
12-08-2020, Saat:01:31 AM
Aleykumselam hoşgeldiniz.
Mybb hakkında bilginiz var anladığım kadarıyla.
Eski forumculardan kim kaldı değil migülücük
Site sürümü ve tema ile ilgili güncellemeler yaptık. Daha güzel günlere inşallah. Tekrar hoşgeldiniz.
İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
,İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Acemi Üye
*
11
konular
12
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
12-08-2020, Saat:01:48 AM
(12-08-2020, Saat:01:31 AM)Sükut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Site sürümü ve tema ile ilgili güncellemeler yaptık. Daha güzel günlere inşallah. Tekrar hoşgeldiniz.
rep verdim size  gülme özlemişim bu sistemi.. eski forumlar vbulletin veya mybb'dir zaten ama mybb' dahada eski benim gözümde baba tabanlı gibi :D bilginiz vardır derken zeminde hepsi hemen hemen aynı bunların çözümü olmayan birşey yok herşeyin bir çözümü muhakkak vardır (: paylaşım forumu olarak yoktum ama rap forumları olarak her türlüsünü takıldım be panellerini biliyorum .. veritabanınıda az çok bilirim hatırlarım yani. ergenliğime denk gelen zamanlardı.. cidden klasik bi hoş oldum  gülme
bana bu geçmişi tattırdığınız için teşekkür ederim . . bu arada tahmin ettiğiniz üzere tahmin ediyorsunuzdur diye söylemiyorum malum yerden malum abimin söz etmesi üzerine geldim  Askim herzaman hep beraber her yerlerde olmamız dileği ile ... hayırlı geceler iyi forumlar  Askim Askim
Bu bir Charismax imzasıdır : Saygınlığını yitirsende ben sana saygı duyarım hafızım
Administrator
18,105
konular
12,990
REP PUANI
Administrator

Feb 2008
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
12-08-2020, Saat:02:14 AM
(12-08-2020, Saat:01:48 AM)Charismax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
(12-08-2020, Saat:01:31 AM)Sükut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
rep verdim size  gülme özlemişim bu sistemi.. eski forumlar vbulletin veya mybb'dir zaten ama mybb' dahada eski benim gözümde baba tabanlı gibi :D bilginiz vardır derken zeminde hepsi hemen hemen aynı bunların çözümü olmayan birşey yok herşeyin bir çözümü muhakkak vardır (: paylaşım forumu olarak yoktum ama rap forumları olarak her türlüsünü takıldım be panellerini biliyorum .. veritabanınıda az çok bilirim hatırlarım yani. ergenliğime denk gelen zamanlardı.. cidden klasik bi hoş oldum  gülme
bana bu geçmişi tattırdığınız için teşekkür ederim . . bu arada tahmin ettiğiniz üzere tahmin ediyorsunuzdur diye söylemiyorum malum yerden malum abimin söz etmesi üzerine geldim  Askim herzaman hep beraber her yerlerde olmamız dileği ile ... hayırlı geceler iyi forumlar  Askim Askim

Bende bu kullanıcı adını bir yerden anımsıyorum diyordum kendi kendime. Şimdi oldugülücük
Hayırlı geceler.
Her zaman bekleriz.
İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
,İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Acemi Üye
*
11
konular
12
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
12-08-2020, Saat:03:34 AM
Herzaman sizinleyiz sorun yok.. bu aralar bizim hostta sıkıntı var o sıkıntıyı gidermek için yogunluk yaşıyoruz problemler v.s inş. hallolunca her türlü katılımı sağlarız...
tekrardan çok teşekkür ederiz sizlere.
Yönetici
4,761
konular
4,746
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
12-08-2020, Saat:09:54 AM
Aleykümselam hoşgeldiniz gülücük
Katılımlarınızı bekleriz gülücük
Sabret,    Şükret,    Seyret...
Yönetici
6,000
konular
5,327
REP PUANI
Jun 2015
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
12-08-2020, Saat:07:07 PM
Aleykümselam Hoşgeldinizz.
Malum abi kimmiş icon
....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Administrator
18,105
konular
12,990
REP PUANI
Administrator

Feb 2008
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
12-08-2020, Saat:07:55 PM
(12-08-2020, Saat:07:07 PM)alpi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Aleykümselam Hoşgeldinizz.
Malum abi kimmiş icon

Bir arkadaşım hocam
Acemi Üye
*
11
konular
12
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
13-08-2020, Saat:03:37 AM
Teşekkürler hepinize sağolun gülücük

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi