You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

SURUÇ’TA SUÇLU DEVLET Mİ?

SURUÇ’TA SUÇLU DEVLET Mİ?

-İKRA-
RE: SURUÇ’TA SUÇLU DEVLET Mİ?
CHP samimi değil ki, amacı üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek..
Verdiği önergede dış politikada, Suriye politikasındaki yanlışların terör olaylarının sebebi olduğunu söylüyor. AKP kendi politikalarının tartışılmasını ister mi?
CHP nin aslında bu önergede ele alınmasını istediği PKK dan ziyade IŞİD terörüydü. Çünkü Suriye'deki gelişmeler daha çok IŞİD le alakalıdır, PKK terörü zaten 40 yıldır olan bir sorun..

Yani adam gibi, tarafsız bir önerge vermediler ki, reddedileceği belliydi.. İşin bir de şu tarafı var ki, belki MHP o yüzden red oyu verdi: Stratejik PKK kampları bombalandığı sırada bu önergeyle meşgul olunması PKK ya zaman kazandırmaktan öteye gitmeyecekti.. Çünkü PKK nın çözümden, barıştan ne anladığı ortada.. Çözüm sürecinde hiçbir zaman silah bırakmayıp, aksine HDP li belediyelerin de yardımıyla daha çok silahlanıp, daha çok eleman kazanmaya baktılar. Verilen haklar onları tatmin etmezdi, çünkü onların nihai amacı Apo'ya serbestlik, özerk yönetim ve sonrasında tam bağımsızlık..

Sırtını DHKPC ye dayayan, gezi olaylarını kışkırtan CHP; sırtını PKK ya dayayan,
Kobani olaylarını kışkırtan HDP mi barış yanlısı, kendi samimiyetlerini bir sorgulasınlar önce...
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed
Bunu ilk beğenen sen ol.
Üye
Türkiye de siyaset çok komik ve aşağılayıcı
Biri türk islam milliyetciliği yapar ağzından kankosu gelir islamdan bi haber
Biri çıkar toplumun çoğunluğunun yaşadığı bir ülkede islamın izlerini siler
He biride çıkar ben şehid olmak istiyorumder yüze yakın korumayla gezer diğeride çin!e gider doğutürkistan mücahidine terörist der
Biride halkların kardeşliğider sadece kendi halkının hakkını arar
Ve birileride derki akp gelmeseydide Chp mi gelip inçirliği açsaydı suriye halkına bomba yağdırtsaydı

Ben, cinnleri ve insanları ancak Bana kulluk etsinler diye yarattım. (51-56)
Bunu ilk beğenen sen ol.
...

“Hayat tiyatro gibidir, en kötü insanlar, en iyi yerlerde otururlar.”
Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.
...

“Hayat tiyatro gibidir, en kötü insanlar, en iyi yerlerde otururlar.”
Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.