Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Söylenemeyenler üzerine.

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 4 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : HSE1806
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acemi Üye
*
16
konular
24
REP PUANI
Yeni Üye

Jul 2016
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
31-07-2016, Saat:09:31 PM
Dilimin dönmeyi unuttuğu dualarım için yazmaktan başka bir şey gelmiyor elimden. Gözden, gözümden düştüğüm gibi düştüm mü Rabbim c.c. gözünden. Onca günaha rağmen umudunu kesiti mi benden...

Annelerimizin kalbine merhamet veren sonsuz merhamet Sahibi Rabbim. Sana sığındım. Küçük bir çoçuğun kabahat işleyip annesine dediği gibi, ''Bir daha yapmayacağım Rabbim'' Bir daha yapmayacağım. Sen c.c. beni affetmezsen ben kaybedenlerden olacağım. Gözlerimden düşen her yaşı bir yemin say Rabbim.. Yeminler ediyorum bir tek Sen görüyorsun... Affet beni Rabbim.
Acemi Üye
*
16
konular
24
REP PUANI
Yeni Üye

Jul 2016
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
05-08-2016, Saat:09:41 PM
Leyla'sı İlahı Kudretin cilvesiyle Mevla olmuş kimseye Mecnun denir mi?

Küçük bir çoçuğun en kıymetli vazosunu kırdığında ağlayarak annesine birdaha yapmacağım. Vallahi yapmayacağım dediği gibi yalvarıyorum sana Rabbim. Yeminler olsun bir daha yapmayacağım. Vallahi bir daha yapmayacağım. Annelerimizin kalbine merhamet veren Sonsuz Merhamet Sahibi Rabbim c.c. biliyorum affedersin. Affetmek Senin büyüklüğünden. Rabbim beni benim günahlarımın çokluğu ile değil Sonsuz merhametinle yargıla...

Günahkar bir dille, affını dileyen. Senden başka gidicek daha hayırlı kimsesi olmayan kulun. Affet beni. Ben silinip gittiğimde burda yazılanlar ahitim olsun...
Acemi Üye
*
16
konular
24
REP PUANI
Yeni Üye

Jul 2016
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
07-08-2016, Saat:05:17 PM
Sırlarını aç. Perdeleri kaldır. Şu dünya batağına batmış, kullarına kulluk eden bizleri cehennem azabından kurtar. Ey Rabbim; yerle gök ve arasındaki herşey seninken Senin yurdunda sana hainlik ettik. Öyle nankörüz ki, nankörlük ederken bile Senin mülkünü terketmeden yaptık bunları. Biz kendimize zulmettik. Sen huzuruna çağırdın, biz dünyaya sarıldık. Aşıklar uyumaz dedin, biz haram kul aşkına saptık. Ancak düştüğümüzde hatırladık. Ancak kanadığında dizlerimiz kalbimiz Sana koştuk. Günahkar bir dille de olsa, Ya Rab ben Senin kulunum. Yardım et bana...
Acemi Üye
*
16
konular
24
REP PUANI
Yeni Üye

Jul 2016
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
19-09-2016, Saat:05:34 PM
İnsana güvenmek, Yaratıcı'yı dinlememek her zaman insanın olduğu yerde kalp kırıkları hüsranla dolu dikenli bir yol gibi. Her yanım diken içinde. Her yanım yara bere. Bütün yaralarımla geldim huzuruna, bütün kapanmayan kalp kırıklarımla kalbimin asıl Sahibi'ne geldim. Sana Rahman ve Rahim olan Rabbim. Bitmeyen kibirimle, yenemediğim nefsimle hatalarımla günahlarımla geldim Sana. Çevirme kapından gidecek yerim yok. Beni sevmediğin kulların arasına koyma. Özür dilerim Rabbim, özür dilerim... En değerli vazoyu kırdığından annesinden özür dileyen çocuk masumluğuyla geldim Sana. Özür dilerim... Affet beni. Bağışla beni. Merhamet et bana.
Profesör
*
6,201
konular
6,131
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2014
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
20-09-2016, Saat:12:32 PM
gidilecek tek kapı ALLAHIN kapısı,
huzuruna çıkılacak tek makam ALLAHIN makamı,
hidayetse ALLAHIN hidayeti,
rahmetse ALLAHIN rahmeti,
merhametse ALLAHIN merhameti,
kısacası herşeyin tek sahibi ALLAHTIR O ne derse o olur
duaların gideceği yerde ALLAHADIR,

yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha
yolcular gitmese de yollar gider ALLAHA

biz fakir, aciz, günahkar, acizane, muhtaç kulların tek ümidi ALLAHIN rahmeti, merhameti, hikmeti, inayetidir.

dualarda unutmayalım.
İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!

RABBİME muhabbet ve nuruna emanet olun,
dualarınızı beklerim.

Yollar boşaldı artık, Yolcular buldu vaha
Yolcular gitmesede yollar gider ALLAHA

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi