Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Site Güncellemesi

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 38 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : AtMaCa
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruhumuz Yeter...
*
7,243
konular
894
REP PUANI
Yeni Üye

Nov 2007
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
14-02-2014, Saat:11:23 PM
yok bi degisiklik olmadi hala 1.8 sonrada 2 versiyonu cikicak.bekliyoruz iste)
&& Ağlamak istiyorsanız sakın yapmayın. Çünkü bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için, Yaşayan birileri mutlaka vardır !!! &&
Profesör
*
21,766
konular
5,695
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2007
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
15-02-2014, Saat:11:26 AM
Iki gün gelmedim nolmus burda yaw gülücük
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Ruhumuz Yeter...
*
7,243
konular
894
REP PUANI
Yeni Üye

Nov 2007
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
15-02-2014, Saat:02:35 PM
Tadilat yaptikgülücük
&& Ağlamak istiyorsanız sakın yapmayın. Çünkü bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için, Yaşayan birileri mutlaka vardır !!! &&
Profesör
*
21,766
konular
5,695
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2007
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
15-02-2014, Saat:08:04 PM
Hayırlı olsun
Da neysegülücük
"Ey Sevgili!..
Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni!..
Çalıkuşu
*
6,608
konular
6,240
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
16-02-2014, Saat:03:10 AM
Alismak zaman alicak gercekten hayirli olsun forum icin..

Zeynep ve Nazenin tebrik ederim arkadaslargülücük
"Her şey kaderle takdir edilmiştir, kısmetine razı ol ki rahat edesin...”
Acemi Üye
*
16
konular
7
REP PUANI
Yeni Üye

Jan 2014
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
06-03-2014, Saat:04:41 PM
Çok güzel olmuş. Sade ve anlaşılır. gülücük
General
*
4,595
konular
1,256
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2011
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
24-06-2020, Saat:09:39 AM
(14-02-2014, Saat:05:27 PM)AtMaCa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sitemizde tema değişikliği yapılmıştır.İslamın rengi yeşil demişler o yüzden yeşil tonlarda bi tema ekledim umarım beğenirsiniz. Ana sayfadaki mesaj istatistikleri eklentisini de değiştirdim ve kullanıcı renklerini güncelledim. Ayrıca nazenin ile zeynep arkadışımız da yönetici olmuşlardır. hayırlı olsun

Not: Aşağıda ki linkten diğer temalarımızı seçerek kullanmaya devam edebilirsiniz

http://www.islamiforum.net/usercp.php?action=options
Şu an ki görünümüyle muhteşem görünüyor. Zaman içerisinde daha belirginleşir her şey elbette. Emeği geçenlerin, emeklerine, yüreklerine, ellerine, zihinlerine sağlık. Tüm kalbimle bilincimle sonsuzcasına teşekkürler. Nice aydınlık, güzel, güçlü, onurlu, direniş dolu, insanlık dolu, paylaşım dolu, saygı-sevgi, barış, kardeşlik-özgürlük dolu yıllara. Yaşamak Sevinciniz hiç tükenmesin, tükenmesine müsaade etmeyin. Yolunuz direniş yolu olsun. Hayatlarınızı zalimlerin hayatı uğruna feda etmeyin ve hiçbir insanlık hakkınızdan feragatte bulunmayın. Ezilenlerin safında ve sınıfında yer alın. Cumhuriyetle ve insanlık onuruna yaraşır yaşamla kalınız.
HER ŞEYİ SORGULA. 
VATAN-AHLAK-ADALET.
DÜŞÜNCEYLE SAVAŞMAK YÜCELTİR.
Administrator
18,059
konular
12,930
REP PUANI
Administrator

Feb 2008
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
24-06-2020, Saat:09:57 AM
(24-06-2020, Saat:09:39 AM)çakyamuni Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-02-2014, Saat:05:27 PM)AtMaCa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sitemizde tema değişikliği yapılmıştır.İslamın rengi yeşil demişler o yüzden yeşil tonlarda bi tema ekledim umarım beğenirsiniz. Ana sayfadaki mesaj istatistikleri eklentisini de değiştirdim ve kullanıcı renklerini güncelledim. Ayrıca nazenin ile zeynep arkadışımız da yönetici olmuşlardır. hayırlı olsun

Not: Aşağıda ki linkten diğer temalarımızı seçerek kullanmaya devam edebilirsiniz

Şu an ki görünümüyle muhteşem görünüyor. Zaman içerisinde daha belirginleşir her şey elbette. Emeği geçenlerin, emeklerine, yüreklerine, ellerine, zihinlerine sağlık. Tüm kalbimle bilincimle sonsuzcasına teşekkürler. Nice aydınlık, güzel, güçlü, onurlu, direniş dolu, insanlık dolu, paylaşım dolu, saygı-sevgi, barış, kardeşlik-özgürlük dolu yıllara. Yaşamak Sevinciniz hiç tükenmesin, tükenmesine müsaade etmeyin. Yolunuz direniş yolu olsun. Hayatlarınızı zalimlerin hayatı uğruna feda etmeyin ve hiçbir insanlık hakkınızdan feragatte bulunmayın. Ezilenlerin safında ve sınıfında yer alın. Cumhuriyetle ve insanlık onuruna yaraşır yaşamla kalınız.
Çok teşekkür ederiz.
Daha iyi olacak inşAllah.
General
*
4,595
konular
1,256
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2011
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
24-06-2020, Saat:11:55 AM
(24-06-2020, Saat:09:57 AM)Sükut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-06-2020, Saat:09:39 AM)çakyamuni Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Çok teşekkür ederiz.
Daha iyi olacak inşAllah.
Eyvallah inşaAllah güzelinsan. İnşaAllah daha iyi olur güzelinsan. Bilmukabele.
HER ŞEYİ SORGULA. 
VATAN-AHLAK-ADALET.
DÜŞÜNCEYLE SAVAŞMAK YÜCELTİR.

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi