You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sevgilime yalan söyledin pişmanım ne yapmalıyım?

Yeni Üye
1 yıldır beraberiz ve ona tonla yalan söyledim ciddi o bana bir kere bile yalan söylemedi .ilk tanıştığımızda arkadaş olarak gidiyorduk ve ben ozamanlar aklı başında biri değildim be nolacal sanki diyip bol keseden salladım kız kardeşimin olduğunu benim kollarımda öldüğünü söyledim normalde de kız kardeşim öldü ama daha bebekken. İlişki ilerlerdiği süreçte şehir dışına gittim ve bu sürede ona vuruldum yalanını söyledim bu arada kendimce ilişlimizi kurtarmak adına bir kaç kişiye iftira atım tam anlamıyla iftira denemez çünkü aslında sevgilim o kişilerin gerçek yüzünnü göremiyordu gösterdim gibi oldu ondan ve nu yalanları sürekli kullanarak birnevi ilgi görmek için duygu sömürüsünde bulundum ve şuan o kadar çok pismaım ki aylardır gözüme uyku girmiyor bunun pişmanlığını kaldıramıyorum her gün dua ediyorum ama bunu söylemessem bir şekilde öğrenir çünkü ilişkimiz ciddi bir ilişki öğrenmese bile öğrenmemesi için yine yalan söylemek zorundayım bunun yükü o kadar ağır geliyor ki böyle iyi bir insana neden yaptım bunu diye lütfen bana bir akıl verin yardım edin allaha dua edip af dilesem mi yoksa gidip söylesem mi? Ama ilişkinin basindan beri kendimi olmadigim biri gibi gösterdim onu da tanıyorsam asla affetmeyecektir ama onu kaybetmek de istemiyorum ama yemin ederim çok pişmanım o zamandan itibaren söylediğim yalanları sonlandırdım ama geçen geçti malesef kurban olayım yardim edin
Bunu ilk beğenen sen ol.
~Laedri~
RE: Sevgilime yalan söyledin pişmanım ne yapmalıyım?
Kral sen önce helal daire dışında rabbinin onaylamadığı bir ilişki yasadigin için pişman olsan ardından bunlar için pişman olsan daha iyi olur senin için :D
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.