Forum Gündemi:

Konu Başlığı : sadece illetten kurtulamayan bir genç

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 2 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : bakugansam
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Üye
*
5
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2016
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
02-08-2016, Saat:04:11 AM
herkese merhaba ben sanırım ateist oldum ve bunun nedeni ise 3 yıl boyunca kendimi banyoda tutamadım ve 3 yılın içinde ilk yıl namaz ve abdesti sivilceler yüzünden bırakmak zorunda kaldım sonra 2.ci yılın yazında ise ateist bir ablayla konuştum sözde kendisini müslüman etmek için uğraştım sonra ise yapamadım ve onun konuşmaları o zaman hiçbir şekilde beni etkilemedi ama aradan kısacık bir zaman geçince dünyayı sorgulamaya başladım banyoda bazı günler saatlerce kaldım
ve kendi bulunduğum bu dünyayı sorgulayıp durdum ardından birazcık fizik ve biyoloji dersiyle insanın ağaçtan indiğine inandım ama ben böyle olsun istemedim ve sadece banyoda kendimi tutabilseydim bütün bunlar olmayacaktı
ve hala banyoda kendimi tutamamaya devam ediyorum artık bıktım ellerim ayaklarım 5 hafta kendimi tutarsam ancak titremesi duracak ve sarısın olduğum halde tüm vücudum kıl oldu siyah siyah
lütfen bana şu banyoya girince ya da bilgisayarda şu bırakılınca iyi olan bırakılmazsa daha kötü sonuçlar doğurmaya hep gebe olan illetten bıktım ama kendimi tutma konusunda hiç güçlü değilim en yüksek dağa 2 saatte çıkmazsan ölürsün deseler çıkarım ama 1 yıl boyunca banyoya girince kendini tut yoksa ölürsün deseler ilk hafta mutlaka ölürdüm
bundan kurtulma yöntemi varsa söyleyin lütfen
Yeni Üye
*
5
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2016
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
03-08-2016, Saat:12:01 AM
yani konu benim banyoda hep mastürbasyon yapmam ve yaptıktan sonra allahı sorgulamam sebebiyle ateist olmam
banyoda mastürbasyon yapıp duruyorum bundan kurtulmama yardım et
Yeni Üye
*
3
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2016
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
03-08-2016, Saat:12:56 AM
sen ateist değilsin ateist olsaydın günahtan kurtulmaya çalışmazdın çareler düşünmezdin yaptığın şey çok kötü ama kurtulmaya çalışman da çok iyi sana tavsiyem kendini güzel işlerle yor sorun tamamen çözülür çünkü bir süre sonra artık kirli düşünceler aklından çıkar temiz düşünmeye başlarsın o şeyden tiksinmeye başlarsın zamanla bir de şunu düşün eğer takva yolu tutarsam Allah benim derdime çare yaratacaktır buna inan bu boş bir laf değil "...Kim Allah'a karşı gelmekten sakınırsa Allah ona bir çıkış yolu açar. ﴾2﴿ * Talak Sur. bu surenin tamamını oku çok faydalı olacaktır 12 ayet zaten çok kısa kelimesi kelimesine oku

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi