Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Rüyamı yorumlar mısınız?

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 2 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : elif626
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Üye
*
2
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

May 2019
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
25-09-2019, Saat:12:17 PM
SelamunAleykum
Hayırlı günleriniz olsun????????
Ben dün gece rüyamda yerleri yeşil halılarla kaplı bir.odadaydım.Amca kızlarım filan oturuyorduk.
Benim bir arkadasim yeni evlendi.rüyamda amca kizim bana uzanarak keşke onla sen evlenseydin dedi.bende kizdim abla hala mi aynı konu diye.O sırada arkadasim sinirli bır şekilde odaya girdi bende onun girişini görünce çok sevindim hoşgeldin dememle elinde bir sürü 100tl olduğunu gördüm o paraları alıp tam arkama yere tek tek sıralıyordu bende kızdım ne yapıyorsun paraları yere niye diziyorsun diye o da bana dur dur bir hırsız var onu bulucam dedi bende böyle mi bulunur desemde dinletemedim paralari yayıp odadan çıktı bende o çıkar çıkmaz paraların hepsini toplayıp yanımdaki siyah çantaya koydum yanımdaki arkadaşım kızar ne yapıyorsun derken karşıdan amca kızımın geldiğini ve paralara dimdik baktığını gördüm çantanın kenarı açık kalmış paraların ucu gözüküyordu o anda bir şey oluyor ve hırsızın o olduğunu anlıyoruz sinirleniyorum nasıl olur diye arkadaşım geliyor buldum hırsız oymuş her şeyimi çaldılar filan diyor
Daha sonra kendimi bir anda yüksekce bir yerde karsimin olabildiğince ağaç olduğu bir yerde gördüm böyle ayaklarım boşluğa salınmış şekilde oturuyorum tam sırtımda da öğrencilerim var sıraya girmişler ama.en arkadakiler sırayı bozuyorlar bende kalkip onlari düzeltiyorum hayırdır inşaAllah böyle bir rüya gördüm yorumunu Çok merak ediyorum çok etkiledi beni inşallah yorumlarsaniz sevinirim
Şimdiden Allah razi olsun????
Acemi Üye
*
60
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Sep 2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
25-09-2019, Saat:07:05 PM
Biraz...rüya nedir,nasıl rüya görürüz,neden görürüz? vs. araştır. sonra gelip böyle şeyleri merak edip sormazsın.

arastırmazsan da gözsüz rüya görüyorum amanda filan nasıl diye gibi boş işler kafanı meşgul eder.oysa göz görmez zaten beyin görür. misal olarak bunun gibi arastır biraz rüya olgusunu.
Yönetici
4,761
konular
4,746
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
27-09-2019, Saat:12:03 PM
Aleykümselam.
Sitede rüya tabircisi yok diye biliyorum yada ben rastlamadım. gülücük