Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Ramazan Kayan’a “YALAN” İhtarı

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Müslümanca
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Acemi Üye
*
78
mesajlar
70
konular
8
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2015
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
08-07-2016, Saat:03:44 PM
Mavi Marmara şehidi Furkan Doğan’ın ailesinden Anadolu Platformu YİK başkanı Ramazan Kayan’a şok ihtar.

Mavi Marmara gemisinde Terör rejimi İsrail askerleri tarafından saldırıya uğrayarak Şehid edilen Furkan Doğan’ın ailesinden, Ramazan Kayan hakkından Hukuki süreç başlatıldığı iddia edildi.

Sosyal medya’da paylaşılan ve Bakırköy 40. Noterliği aracılığıyla çekildiği görülen bir ihtar yazısı sonrası, Ramazan Kayan’ın Tirekitap tarafından basılan “MAVİ KIRMIZI Bir Şehide Şahitliğim” adlı kitabın uydurmalarla dolu olduğu ve aile’nin tüm ikazlarına rağmen basımına devam edildiği iddia ve ifade edildi.

Söz konusu İhtar yazısında Ramazan Kayan’ın, Furkan Doğan hakkında yazdıkları ve konferansalarında anlattıklarının yalan olduğu belirtilirken şu ifadelere yer verildi. “Kitapta hikayesi anlatılan evlatları FURKAN DOĞAN’a dair anıların ya tamamen gerçek dışı ve abartılmış, ya kendinizi övme vesilesi kılınmış, ya da FURKAN DOĞAN’ın arkadaşlarını tahkir eder nitelikte olduğu vb.gerekçelerle, bu kitabı basmamanız gerktiği uygun bir lisan ile tarafınıza iletilmişti. Gerçeğe aykırı, uydurma hikayelerle doldurulan kitabın basılmaması konusunda aileye şifahen söz de verildiği halde sözünüzden durmayarak kitabın basımını yaptığınız öğrenilmiştir.”

Söz konusu ihtar yazısı Şehid Furkan Doğan’ın Ağabeyine ait olduğu iddia edilen bir twitter hesabında da paylaşılmıştır.

Bu durumda Ramazan Kayan’ın Şehidin ailesine ait olduğu iddia edilen bu İhtar hakkında ne diyeceği ise merak konusu olmuştur.Read more: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi