Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Rabbimize, peygamberimize, dinimize, görüşlerimize hakaret edenlere inat !

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ziyattin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu Kapalı 
Çevrimdışı
Yeni Üye
*
1
mesajlar
1
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Feb 2014
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
15-02-2014, Saat:05:46 PM
Arkadaşlar bu yazı bir reklam yazısı değil sizleri yapılan terbiyesizliklere ahlaksızlıklara bir tepki oluşturma amaçlıdır.
Çoğunuzun bildiği, duyduğu gördüğü sözlük siteleri var ki sosyal medyada etkisi baya büyük olan bu sözlüklerde sürekli rabbimize peygamberimize dinimize kutsallarımıza görüşlerimize küfür edilerek hakaretler edilerek dünyanın paralarını kazanmalarına sebep olmaktadırlar.

Örnek verecek olursak: Rabbimize ve peygamberimize küfürün hakaretin serbest olduğu, fuhuş olaylarının rahatça konuşulduğu organize edildiği ekşi sözlük yazarlarının yazıları sayesinde aylık 120 000 liraya yakın para kazanmaktadır reklam gelirleriyle.

Yine inci sözlük her yazısı küfür dolu olan gençlerimize kötü örnekler oluşturan bu sözlükte de yine bu hakaret ve küfürler sayesinde milyarları reklam geliri olarak almaktalar.

Biz seviyeli sözlük ekibi olarak bu seviyesiz ahlaksız sözlüklere inat insanların görüşlerine saygılı, seviyeli, ahlaklı, düzgün yazıların yazıldığı bi sözlük sitesi kurmak için yola çıktık. Ancak bu işler üyesiz olmamaktadır. Üyelerin desteği olmadan sözlük siteleri bi hiçtir. Siz değerli dini forum üyelerini de sözlüğümüzde görmeyi bekliyoruz inşallah.

Sözlük sitemiz hiç bir kurum, kuruluş, cemaat, camia,tarikat, parti vb hiçbir şeye bağlı olmadan bağımsız bi şekilde kurulmuş bi sözlüktür.


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi