You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

NumeroLojik teSt !...

NumeroLojik teSt !...

>295457<
Cvp: NumeroLojik teSt !...
sevim zeynep Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
zehra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENCİL BİRLER

Doğuştan liderlik özelliğiniz ve kontrolü elinizde bulundurma isteğiniz hayatınızın diğer alanlarında olduğu gibi aşk hayatınızda da kendini gösteriyor. Zorsunuz çünkü ''Hep ben, Hep ben!'' diyorsunuz. Bu bencil yapınız insanların sevgililerini çalmaya kadar gidebiliyor.

TÖBE TÖBE.ANCA SALLIYOLAR YA OLMAZKİ AMAböğğgülücük

Bencil olacak en son kişi Zehra dır yes

bu testler hep müslüman olomayanlar için yapılıyor belliböğğgülücük

ALLAH RAZI OLSUN CANIM.İNŞALLAH BENCİL DEĞİLİMDİRgülücük

DÜZMECE HEPSİ ZATENhırrrrrrr
...Aç sineni açabildiğin kadar ummanlar gibi olsun, inançla geril insana sevgi duy, kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül...

Bunu ilk beğenen sen ol.
Cvp: NumeroLojik teSt !...
zehra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
sevim zeynep Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
zehra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENCİL BİRLER

Doğuştan liderlik özelliğiniz ve kontrolü elinizde bulundurma isteğiniz hayatınızın diğer alanlarında olduğu gibi aşk hayatınızda da kendini gösteriyor. Zorsunuz çünkü ''Hep ben, Hep ben!'' diyorsunuz. Bu bencil yapınız insanların sevgililerini çalmaya kadar gidebiliyor.

TÖBE TÖBE.ANCA SALLIYOLAR YA OLMAZKİ AMAböğğgülücük

Bencil olacak en son kişi Zehra dır yes

bu testler hep müslüman olomayanlar için yapılıyor belliböğğgülücük

ALLAH RAZI OLSUN CANIM.İNŞALLAH BENCİL DEĞİLİMDİRgülücük

DÜZMECE HEPSİ ZATENhırrrrrrr

Değilsin değissin papatyamgülücük

gayte sencil bir insansın gülücük

yani karşındaki için fedakarlık yapabilen birisin
yes
"rosegul giderayak işlerim var bitirilecek,
giderayak.
ceylanı kurtardım avcının elinden
ama daha baygın yatar ayılamadı.
kopardım portakalı dalından
ama kabuğu soyulamadı.
oldum yıldızlarla haşır neşir
ama sayısı bir tamam sayılamadı.
SEVDALARA DOYULAMADI...rosegul
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
RE: NumeroLojik teSt !...
ROMANTİK İKİLER

Romantizm, sizin için en başta geliyor. Sevildiğinizi hissetmeye ihtiyacınız var. Siz de karşılığında sevgi veriyorsunuz. Sevgilinizin elini tutmaktan hoşlanıyorsunuz; çünkü bu sizin ruhunuzun diğer yarısıyla bağlantı kurmanızı sağlıyor. Çok verici bir insansınız, almayı da öğrenmelisiniz.

Tongue
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kıdemli Üye
ŞEFKATLİ ALTILAR

Çarşafların arasında çok yeteneklisiniz ve birine aşık olduğunuzda şefkatli ve cömertsiniz. Mantığınızla değil kalbinizle hareket ediyorsunuz. Hayatınızda hiç olmazsa bir kez, kırdığınız bir kalbi onarmaya çalışın.
[Resim: tumblr_msdzly7kWi1st90nio1_500.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
BENCİL BİRLER

,

Ben bencil degilim bi kere...yalan bu test :p
[Resim: urjn1.jpg]

Gaflet içinde gördüm, nice canlı cesedi ;
Câhillerden beterdi, âlimlerin hasedi..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.