You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Forumcu
RE: nolur yardım edin
Sinirimden elim ayağım boşaldı.Ağzıma gelen en kotu sözleri sana söylemek istiyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
.
eğer senin yerini yurdunu biliyor olsaydım senin ağzını burnunu kırardım birde marifetmiş gibi gelip burda defalarca tövbe ettin ama yine yaptım diyor bu ne rezillik lan.. sen kendi kendini ihbar ettiğinin farkında mısın şu an?! ulan sen alenen yediğin haltı dile getiriyosun ve hala şöyle böyle seviyoruz ediyoruz diyosun..senin yerini yurdunu bilseydim ihbar ederdim.. daha geçen senin gibi halt karıştıran birine soruşturma açtılar.Allahtan korkun ya.. gerçi Allah bilir anne baba ne suç işlediki size böyle oldu? ömrün boyunca bence sen bunun vicdan azabını çeksen haktır. utanmadan hala görüşüyoruz diyor..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
yemin ederim yanlış anladınız burda kalp krizi geçircem allah benim belamı versim
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Allah şirk dışında her günahı affeder. Önemli olan aynı hatayı tekrarlamamak. Ben bu işi yaptım artık benden dindar birisi olma diye düşünme. İyi düşün, bu yaptığın hatanın boyutunu anla ve kendine çeki düzen ver.
Camide bile sünneti ihya edemeyen bir toplumdan siz ne bekliyorsunuz bilmem; ama benim hiçbir beklentim yok!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 26-12-2016, Saat:05:21 PM, Düzenleyen: alpi.
Yönetici
1-Allah Teala şirk dışında her günahı değil dilediği günahı affeder. Dikkat et şeytan seni Allah af eder diye kandırmasın.
2-İnsanların seni affetmesini bekleme. Yaptığın şeyin insanlar tarafından affedilebilir bir tarafı yok.
3-Bence nasıl bir iğrençlik yaptığının daha farkında bile değilsin.

Soru çirkefliği sebebi ile silinmiştir.
Bahsi geçen çirkefliğin ne olduğuna dair ipuçları veren cevaplar da silinmiştir.

Diğer cevapların yanıt olarak yeterli olduğu kanısındayım.
Konu kilit.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.