You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Metrodaki cumhuriyetçi yobazlar.

Metrodaki cumhuriyetçi yobazlar.

Acemi Üye
RE: Metrodaki cumhuriyetçi yobazlar.
isterseniz bir de bu sahte haci/ hocanın çıkardığı muta nikahını konuşalım.

Atatürk'e zerre zarar veremez bu kerhane iftiraları.zaten tarihin her devrinde süre gelen birşey bu.Muta olmuş kerhanenin adı bir arada.

yazın arastırın muta neymiş.

fikri olmayan korkaklar yazmasın zaten.onların yeri karanlıklarıdır.onlar ; karanlığı seven böcekler gibidirler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
laf edilir,eleştirilir de adamlar tüm pislikleri Atatürk'e yamamaya kalkıyor.sinirlendim.sonra Atatürk niye içiyor derler.

içmesin ne yapsın!..bunca cahilin,derdin,kederin içinde.

tabi bunlar tütün içen evliyaların olduğunu da bilmez şimdi.neyse.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Atatürkü eleştiren yok.
Koruma kanunu varken onu eleştirmek suçken mümkün mü eleştirmek.
Durup dururken neden yasalara aykırı davranalım.

Ben İslam kanunlarını söylüyorum sen yok Osmanlı yok arap deyip duruyorsun. Sahte hocalar diyorsun ki bu sahte hocaları bu sistem yetiştirmiştir. İslam'ın başına musallat etmiştir.

İslam diyorum İslam. Osmanlı değil, arap değil.

İslam kanunlarında kerhane yok ama bugünkü kanunlarda kerhane serbest hatta dileyen lider teşvik de edebilir. Ticarethane sonuçta.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
sorun o zaten.

sen git bazı asırıcı müslümanlara cariyelik yok de; kafir,melun,zındık olursun.seni tekfir eder, kapının önüne koyarlar.

kerane yok ama cariyelik var, muta,hamamcılık falan var.

ha kerane ha muta,ha cariyelik aynı şey.sen gelip bunları Atatürk'e mal edemezsin.zaten vardı Atatürk doğmadan önce diyoruz.hala yoktu diyorsun.he yoktu.kandır kendini.islamın özünde olmayabilir ama adamlar islam kuralı olarak uygulamış.git onlara anlat.tabi kellen gitmezse.ne sanıyorsun ki?şeriatta böyle özgürce yazabileceğini mi?

yat kalk Atatürk'e dua et sen.fikir/düşünce/din/vicdan özgürlüğü getirmiş.suç sende değil, senin beynini yıkıyan haci,hoca görünümlü şarlatanlarda.gücü ele geçirseler senin gibisini de istemezler.

ne sanıyorsan.

insan ticaretine girersen şimdi "kölelik konusunu" açtırtma bana.hiç mi tarih okumadın be.hiç bişey bilmiyorsun.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Acemi Üye
Osmanlı'da da genelev ve içki ticareti vardı.

Cariyelik kurumu eskiye ait bir uygulama. IŞİD gibileri bunu günümüzde de uyguladılar. Geçmişin kötü bir uygulamasını bugün yeniden canlandırmak gibi bir salaklık içine girdiler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Ulan vallaha çok merak ettim yaaa yaş kaç oğlum sizin?

Ergen dönemde misiniz?
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.