Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Metrodaki cumhuriyetçi yobazlar.

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 41 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : afitap
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yönetici
4,723
konular
4,712
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
01-11-2019, Saat:09:06 PM
İdeolojik bakış açısı, başkasına saygıyı ortadan kaldırır.
Farklılıklara asla tahammül etmez.
Kendinden başka doğru, ideolojisinden başka hakikat tanımaz.

Halen bu manzaralara şahit olmak, yaşadığımız şu çağın,
modern bir cahiliye çağı olduğunu her hali ile ortaya koyuyor.

Sabret,    Şükret,    Seyret...
Çalıkuşu
*
6,602
konular
6,240
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2013
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
01-11-2019, Saat:09:39 PM
müslüman kesimi zorba ve kaba olarak lanse edenlere bakın.
"Her şey kaderle takdir edilmiştir, kısmetine razı ol ki rahat edesin...”
Acemi Üye
*
90
konular
22
REP PUANI
Yeni Üye

Aug 2014
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
02-11-2019, Saat:01:11 AM
Dünyanın en kaba, en kindar(kinleri elbette müslümanlara), en bağnaz ve yobaz insanları kendilerini lâik diye tanımlayan putperestlerdir. Ve böyle aşağılık mahluklardan da beklenen bir davranış bu. Şaşılacak bir durum yok yani.
Acemi Üye
*
12
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
02-11-2019, Saat:09:51 AM
İyi ama ben bu vidonun neden bu kadar eleştirildiğini anlamadım. Sorun nerede? Sarıklı, cübbeli adamın biraz fazla gösteriyor diye mi bu tepkiler?
Yönetici
5,923
konular
5,259
REP PUANI
Jun 2015
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
02-11-2019, Saat:10:29 AM
(02-11-2019, Saat:09:51 AM)oturan boğa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi ama ben bu vidonun neden bu kadar eleştirildiğini anlamadım. Sorun nerede? Sarıklı, cübbeli adamın biraz fazla gösteriyor diye mi bu tepkiler?

Videoyu çeken namussuz, söyledikleri marşın halifelik dolayısı ile İslam karşıtı olduğunu biliyor ama çok üzgünüm sen ve ben gibi cahil Müslümanlar bilemiyoruz. Orada o marşı söyleyen bir çok insan belki de bizim gibi marşın ne olduğunu bile doğru dürüst bilmiyor. Elinde poster tutan sakallı amca belki de trenden inip vakit namazına gidecek. Oradakiler bilinçli yada bilinçsiz olması çok önemli değil kendi hallerinde oldukları için sevinçlerine laf ettiğimiz yok.

Ancak videoyu çeken namussuz özellikle oradaki kardeşimizi çekiyor, istese önüne geçen diğerleri gibi onu kadraja almayabilirdi ancak bilinçli yaptığı belli.

Bu namussuzlardan her şey beklenir, kılık kıyafetlerimizden dolayı bizi asan bu canilerin ellerindeki kan daha kurumadı.

Az uzak dursunlar bizden.
....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Acemi Üye
*
60
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Sep 2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
02-11-2019, Saat:10:44 AM
alpi, dediğin gibi ise ;

başlıkta çoğul bir ifade kullanman hoş olmamış.

orda ki tüm insanları niye suçluyorsun.başlığı değiştirmen lazım öyleyse.

kaldıki Atatürk böyle bişeyi tasvip etmezdi zaten.tabi şimdi videoyu çekende o niyetle çekmemişte olabilir.niyet okuma yapiyorsun ama.bilemezsin.
Acemi Üye
*
60
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Sep 2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
02-11-2019, Saat:10:51 AM
afitapınmış konu pardon.evet,öyleyse afitap neden ordaki herkesi suçlamıs.ve hepsine yobaz demiş?
Acemi Üye
*
12
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

Oct 2019
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
02-11-2019, Saat:11:06 AM
(02-11-2019, Saat:10:29 AM)alpi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-11-2019, Saat:09:51 AM)oturan boğa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi ama ben bu vidonun neden bu kadar eleştirildiğini anlamadım. Sorun nerede? Sarıklı, cübbeli adamın biraz fazla gösteriyor diye mi bu tepkiler?

Videoyu çeken namussuz, söyledikleri marşın halifelik dolayısı ile İslam karşıtı olduğunu biliyor ama çok üzgünüm sen ve ben gibi cahil Müslümanlar bilemiyoruz. Orada o marşı söyleyen bir çok insan belki de bizim gibi marşın ne olduğunu bile doğru dürüst bilmiyor. Elinde poster tutan sakallı amca belki de trenden inip vakit namazına gidecek. Oradakiler bilinçli yada bilinçsiz olması çok önemli değil kendi hallerinde oldukları için sevinçlerine laf ettiğimiz yok.

Ancak videoyu çeken namussuz özellikle oradaki kardeşimizi çekiyor, istese önüne geçen diğerleri gibi onu kadraja almayabilirdi ancak bilinçli yaptığı belli.

Bu namussuzlardan her şey beklenir, kılık kıyafetlerimizden dolayı bizi asan bu canilerin ellerindeki kan daha kurumadı.

Az uzak dursunlar bizden.

Şimdi şöyle; bir kere metroda bu türden etkinlikler (hangi görüşten olursa olsun) saçma ve çocukça. Bunu videoya kaydedip, özellikle o cübbeli adamı zoomlamak da ayrı bir salaklık.

Ama çocukça ve aptalca da olsa, ufak dozlu bir mobbing girişimi de olsa, yine de bu video kaç gündür sosyal medyada niye böyle büyütüldü, abartıldı, anlamış değilim. Boş işler bunlar.

Onun dışında insanlar elbette istediği marşı, şarkıyı çalıp söyleyebilirler. Kimseyi rahatsız ve rencide etmemek kaydıyla. Bu marşı neden halidelik ve islam karşıtı gibi gördüğünü anlamadım.

Kılık kıyafetinden ötürü kimse asılmamış. Bu da asılsız bir bilgi, dolaşıp duruyor yıllardır. Tıpkı "Lozan'ın gizli maddeleri", "Yunan işgali altındaki Ege adalarımız", vb gibi... gülücük
Yönetici
4,723
konular
4,712
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
02-11-2019, Saat:02:29 PM
(02-11-2019, Saat:10:51 AM)mitoloji Adlı Kullanıcıdan Alıntı: afitapınmış konu pardon.evet,öyleyse afitap neden ordaki herkesi suçlamıs.ve hepsine yobaz demiş?

Hepsi olmasa bile birden fazla olduğunu düşündüğüm için.
Yönetici
4,723
konular
4,712
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
02-11-2019, Saat:02:37 PM
oturan boğa
Anlaşılmayacak bir şey yok aslınsa demek ki herkes aynı şeyi hissetmiş ki sosyal ağlarda çok dolaşmış gülücük

Ece Üner’in açıklamasını dinleyebilirsin çok net ifade etmiş videoyu çeken şahsın zihniyetini, kişiliğini.

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi