You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kedi sol elimi dişledi

Kedi sol elimi dişledi

Yeni Üye
Kedi sol elimi dişledi
Merhaba arkadaşlar, benim Türkçem malesef biraz kötü. Özür dilerim.

Rüyamda bir kedi benim elimi dişledi. Resmen elimde asiliyordu. Öbür elimle onu çekdim atım onu. Elim kananmadi.

Beni dişledi çünkü ben onun yavrularına çok yaklaştım. Bir köşede cok kediler yemek yiyordu. Belki 10tane yada daha çok. Arasında üç dört tane yavru vardı. Fotoğraf çekmek istiyordum. Ozaman işte bir kedi (görmedim onu) geldi sol elimi dişledi. Ozaman ben yine döndüm geri gittim. Bi anda kedi konuşabiliyordu. Diyorki bana sen de yemek istemiyormusun?

Ondan sonra ben yine yaklaşıyorum. O anda bir adamı görüyorum. O adam merdivene tırmanıyor. Ben cep telefonumla onu videoya çekiyorum. Adam 20 yada otuz metre yukarıdan aşağıya atlıyor kendisini öldürüyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 31-12-2020, Saat:09:21 AM, Düzenleyen: Machi. (Sebep: Google yanlışlıkla almancaya döndürdü)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.