You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Genç Yaşta Evlenmek

Genç Yaşta Evlenmek

Yeni Üye
Genç Yaşta Evlenmek
Selamunaleyküm değerli arkadaşlarım ve büyüklerim. Size önemli bir konuyu anlatmalıyım ve yardımınıza ihtiyacım var benim şuan yaşım 15, maalesef şehvetime engel olamıyorum ben bir bayan islami olarak nasıl evlenebilirim? şuan evlenmek gibi bir niyetim yok fakat uygun birisini bulursam evlenmek istiyorum lütfen yardım edin. Allah Razı Olsun
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
RE: Genç Yaşta Evlenmek
Alın teri ile ekmeğinizi kazanmak,eğitiminizi tamamlamak,topluma ve vatana faydalı birey olmak daha önemli.Yaşınız henüz çok genç.Evlilik sorumluluktur.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Genç Yaşta Evlenmek
Büyüklerim sizin dediğinizi anlayışla karşılıyorum fakat peygamberimiz '' ey gençler sizden parası olan evlensin evlenemeyen oruç tutsun'' demedi mi? Ben gözümü haramdan saklamayı düşünüyorum bıktım artık sık sık harama girmekten Sad
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.