Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Kadir Mısıroğlu "Amerika Yıkılacak!"

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 5 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : afitap
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yönetici
4,734
konular
4,720
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
24-04-2020, Saat:07:14 PM
Kadir Mısıroğlu'nun bu günleri ön gördüğü konuşması
"Amerika yıkılacak, dünyada iki güç kalacak, biri Çin, biri Türkiye."

Sabret,    Şükret,    Seyret...
94 Model İnsan
*
4,013
konular
1,718
REP PUANI
Yeni Üye

Jan 2013
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
25-04-2020, Saat:01:07 AM
Yahudilerin planlarını biliyorsa demek ki bu adamda onlarla birlikte aynı tasa ekmek banıyor. Tarihi zırvalarından sonra geleceği kesin olarak biliyormuş gibi -haşa- ilahlık taslamış. İzlemeyin ya Hu şöyle adamları.
UNUTMA!

Omuzlarında taşıdığın iki kameraman hayatını filme almakta;

Ve yaptıkların, yarın dev ekranda...
Yönetici
4,734
konular
4,720
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
25-04-2020, Saat:02:25 AM
Olur sana sorarım kimi dinleyeceğimi gülücük
Ayrıca ekmek bandığı için mi ifşa etmiş?
Hem geleceği görmek denmez buna, şöyle anlatayım mesela ben gökyüzünü kara bulutlar kapladığı zaman yağmurun yağacağını anlayabiliyorum. Geleceği bilmiş olmuyorum belirtilerden tahmin etmiş oluyorum bulutlar bana biraz sonra yağmurun yağacağını haber vermiş oluyor.
94 Model İnsan
*
4,013
konular
1,718
REP PUANI
Yeni Üye

Jan 2013
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
25-04-2020, Saat:06:11 PM
(25-04-2020, Saat:02:25 AM)afitap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Olur sana sorarım kimi dinleyeceğimi gülücük
Ayrıca ekmek bandığı için mi ifşa etmiş?
Hem geleceği görmek denmez buna, şöyle anlatayım mesela ben gökyüzünü kara bulutlar kapladığı zaman yağmurun yağacağını anlayabiliyorum. Geleceği bilmiş olmuyorum belirtilerden tahmin etmiş oluyorum bulutlar bana biraz sonra yağmurun yağacağını haber vermiş oluyor.

Çok hoşgörülüsün dostum. gülücük Ben genel olarak bu tip adamların dinlenmemesini söyledim. Şahsına karşı bir hakaret yoktu. O yüzden böyle tahrik edici yanıt verdiğin için kendinle gurur duyuyor olmalısın. Ben sana karışmam ister bu adamı dinle ister Darwin'i. Her koyun kendi bacağından demişler. Benimki yanlış gördüğüm yerde uyarıydı.
Bu adamın yaptığı şey ifşa etmek değil. Tam olarak dünya da azınlık sayılabilecek Yahudilerin göz korkutma propagandasını yapıyor. Biliyor musun Mescidi Aksa'da cuma namazını basmaya on, on beş Yahudi polis gidiyor. Tükürükleriyle boğacak Müslüman topluluğu ise birbirlerini ezerek kaçışıyor. Neden? Çünkü bu tarz insanlar dünyayı Yahudilerin planlarına göre döndüğüne ikna ettikleri için. Ve yaptıkları korkutmayla çıkacak öfkeyle birlikte yeni Hitler çıkarmayı planlıyorlar. Yahudilerin hep zulüm gören topluluk olduğunu dünya ilan etmek Müslümanların ise savaştan başka bir şeyi düşünmeyen barbar topluluk olduklarını göstermek için.
Ve şunu söyleyeyim belki kara bulutlar başka bir yere yağmur olmak için üzerinden gidiyordur. Kesin olarak bilemezsin değil mi? Ya kesin olarak bilen kimdir Müslüman kardeşim?
UNUTMA!

Yönetici
4,734
konular
4,720
REP PUANI
Dec 2011
(Kayıt Tarihi)
Kız
(Cinsiyet)
25-04-2020, Saat:08:48 PM
Sen “zırvalamak” gibi ifade kullanırsan bana da senin tarzınla cevap verme hakkı doğar. gülücük
Kimse kimseyi dinlemek zorunda tabi ki değil, sende değilsin.

Yahudilerin güç durumundan bahsetmiyor ki planlarından bahsediyor. Kadir Mısıroğlu kendi devletinde tapılan bi adamın karşısında durup nefretini dile getirecek kadar cesur bi adamdı. Yahudiden korkmak veya Yahudilikle korkutmak gibi bi derdi yoktu.Yıllar önce söylediklerinin şu an çıkıyor olması da söylediklerinin gerçekliğinin ispatı.

Güç, insan sayısına bakmaz. yahudinin Mescid-i Aksayı kapatması için on polise bile gerek yok tek bir emir yeter, çünkü adamlar devletlerini kurmuş oraya. Devlet olmuşlar anlatabiliyor muyum?
Azınlıklar belki ama bütünler, biz müslümanlar çok daha fazlayız belki ama bütün değiliz mescidi aksanın durumu bu, birilerinin birilerini korkutması değil.

Yani bütün bu yaşananların sebebini bu gibi insanların yahudiyi güçlü göstermesi gibi bi ifade kullanıp o noktaya bağlaman olmadı o farklı bi mevzu.

Bende güçlü olduklarını savunmuyorum, zaten Kuran onların korkaklığını vurguluyor. Ama gerçekleride görebiliyorum.

Son olarak Kadir Mısıroğlu çizgisini, duruşunu, cesaretini sevdiğim bi yazar, son nefesine kadar doğru bildiğini anlatmaktan vazgeçmeyen dürüst bi insandı Allah rahmet eylesin.
94 Model İnsan
*
4,013
konular
1,718
REP PUANI
Yeni Üye

Jan 2013
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
25-04-2020, Saat:09:10 PM
(25-04-2020, Saat:08:48 PM)afitap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamiForum.Net sitemizdeki linkleri görebilmek için sitemize buraya tıklayıp üye olmanız veya giriş yapmanız gerekiyor.
Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Sen “zırvalamak” gibi ifade kullanırsan bana da senin tarzınla cevap verme hakkı doğar. gülücük
Kimse kimseyi dinlemek zorunda tabi ki değil, sende değilsin.

Yahudilerin güç durumundan bahsetmiyor ki planlarından bahsediyor. Kadir Mısıroğlu kendi devletinde tapılan bi adamın karşısında durup nefretini dile getirecek kadar cesur bi adamdı. Yahudiden korkmak veya Yahudilikle korkutmak gibi bi derdi yoktu.Yıllar önce söylediklerinin şu an çıkıyor olması da söylediklerinin gerçekliğinin ispatı.

Güç, insan sayısına bakmaz. yahudinin Mescid-i Aksayı kapatması için on polise bile gerek yok tek bir emir yeter, çünkü adamlar devletlerini kurmuş oraya. Devlet olmuşlar anlatabiliyor muyum?
Azınlıklar belki ama bütünler, biz müslümanlar çok daha fazlayız belki ama bütün değiliz mescidi aksanın durumu bu, birilerinin birilerini korkutması değil.

Yani bütün bu yaşananların sebebini bu gibi insanların yahudiyi güçlü göstermesi gibi bi ifade kullanıp o noktaya bağlaman olmadı o farklı bi mevzu.

Bende güçlü olduklarını savunmuyorum, zaten Kuran onların korkaklığını vurguluyor. Ama gerçekleride görebiliyorum.

Son olarak Kadir Mısıroğlu çizgisini, duruşunu, cesaretini sevdiğim bi yazar, son nefesine kadar doğru bildiğini anlatmaktan vazgeçmeyen dürüst bi insandı Allah rahmet eylesin.

Eğer bir adam tarihçi olduğunu idda edip bilimsellikten uzak romantik tarih anlatıyorsa bu zırvadır. Konumuzla alakalı olsun bu zırvacı İslam tarihinin büyük komutan ve devlet adamlarından olan Selahattin Eyyubi'ye ırzı ve kadın düşmanı demiştir. Kudüs fatihine böyle bir yakıştırma da anca böyle Yahudi sevicilerden gelir.
Kudüs'ün şimdiki durumu ve Müslüman topluluklarının hali üzerine birçok tez ortaya konulabilir. Benim demek istediğim şey eğer Yahudi zulmüne karşı bir duruş sergilediğini idda ediyorlarsalar üç beş Yahudi polisinden birbirlerini ezerce kaçmayacaklar. Davaları gibi dik duracaklar. Bu korku imparatorluğuna bir örnek sadece genel Yahudi - İslam sorunun özeti değil.
Deli Kadir'in ancak tek bir çizgisi var o da sarığın yerine fes getirdi diye Gavur Padişah denilen II. Mahmud'a iftira atan topluluğun çizgisinden olması. Bilirsin ne fes ne de kravat İslam kültüründe olan şeyler.
Yıllar önce söylenenlerin çıkıyor olması da gerçekliği ifade etmez. Bu çok uzun bir konu oraya hiç girmeyeceğim ama sadece şunu söyleyeyim gelecek bilim adına yüzlerce kitap yazıldı. Hatta Türkiye'de de çok satan 2050 kitabı vardı, yazarı Yahudi olan. Bush'un başdanışmanının yazdığı gelecek bilim kitaplarını saymıyorum bile. Bu adamlarında dedikleri çıkıyor. Bunlarda mı gerçek sözlü dürüst insanlar. gülücük
Son sözümse şu ben zırvalamak dedim diye sert tepki vermek doğmuş ya sana. Peki ben yanlış bir şey yaptım ya bu davranışın seni düzgün birisi yaptı mı Müslüman kardeşim?
UNUTMA!

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi