You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İŞTE GERÇEK AŞKK

İŞTE GERÇEK AŞKK

köyün delisi
RE: İŞTE GERÇEK AŞKK
bir palavere daha :D
PEAH!

“Somali'de, 90 günde, 29.000'den fazla çocuk açlıktan öldü. Mübarek Ramazan ayında son altmış yılın en büyük kuraklığını yaşayan Afrika ülkelerine 5 TL. yardım etmek için bir kısa mesaj atabilirsiniz:

Afrika yaz 5601 (Türkiye Diyanet Vakfı)
Afrika yaz 2868 (Türk Kızılayı)
Afrika yaz 3072 (İHH- İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı)..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
evet belki inandırabilirsin ama sen öldükten sonra aşkına inansa neye yarar ki) bence vazgec bundan
[Resim: urjn1.jpg]

Gaflet içinde gördüm, nice canlı cesedi ;
Câhillerden beterdi, âlimlerin hasedi..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Allame
Ziyaretçi
hmm...
daha iyi bir önerin varmı?
tabi sen aşk denen şeyi öteki manada anlıyorsun yani benim anladığım manada. o yüzden zaten tek bir gerçek aşk olduğu için üstünde düşünmüyorsun . ama işte herkes senin benim gibi değil.
bi el at şu işe bee Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
yani ben böyle aşkın oluguna inanmayanlardanım tabi ) öyle can verecek aşk yoktur zaten olmamalı bence...bir kul bir kula canını vermesin hem böyle bi ispatı istemem ben olsam...dedigim gibi benim aşkım bana aşkını ölümüyle ispatladıktan sonra neye yarar...en güzeli insan elindekiyle yetinmeli benim el atabilecegim bir mevzu değil sen kendin düşün bana ne :D

ama illaki can vermek istiyosanız ispatlamak istiyorsanız gerçek aşka can verin derim...yani ilahi aşka gülücük
[Resim: urjn1.jpg]

Gaflet içinde gördüm, nice canlı cesedi ;
Câhillerden beterdi, âlimlerin hasedi..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Allame
Ziyaretçi
senin ismin ilahi aşk. o sayılır mı? yani cüzi ilahi aşk seninki.
senin yolunda ölem o zaman. yok ya. saylanmaz gibi. ı-ıh. saylanmaz. ama niyetten dolayı belki kuratarırım.

sonuçta sen de Allahın yaratılmışısın, onun bir nevi cüzi izdüşümüsün. seni o şekil kafamda canlandırıp, alemdeki her şey onun parçasıdır diye bir anlık varsayımla senin yolunda ölem ben en iyisi.

hedef göster ceset iste. benimkini iste daha iyi. sıkıldım zaten dünyada. gidip patlatam bi yeri.

ama işte ilahi emir olduğunu nereden anlıyacağım. sen dersen ikimiz birden hata yapmıyacağımızı varsayarım kendi kafamdan tartarım uyarsa giderim ölüme ben o gerçek ilahi aşk için.

ama senin emrinlen olucak tabiki. sen emret ben ölem o zaman. Wink
Bunu ilk beğenen sen ol.
köyün delisi
ne demek inanmıyorum ulan heidiiii sopa :D :D
PEAH!

“Somali'de, 90 günde, 29.000'den fazla çocuk açlıktan öldü. Mübarek Ramazan ayında son altmış yılın en büyük kuraklığını yaşayan Afrika ülkelerine 5 TL. yardım etmek için bir kısa mesaj atabilirsiniz:

Afrika yaz 5601 (Türkiye Diyanet Vakfı)
Afrika yaz 2868 (Türk Kızılayı)
Afrika yaz 3072 (İHH- İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı)..
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.