You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

II.ABDÜLHAMİT İÇKİ İÇER MİYDİ ?

II.ABDÜLHAMİT İÇKİ İÇER MİYDİ ?

General
RE: II.ABDÜLHAMİT İÇKİ İÇER MİYDİ ?
evet karikatürle anlatımlar olsun çzigi filimler olsun azda olsa meydana çıkmaya başladı dahada çoğalırsa çocukların izleyebileceği anlayabileceği şekilde yapılırsa çocuklarda zevk alarak izleyecektir yabancıların çizgi filimlerini izleyerek ne oldu şimdiye kadar ahlakları bozuldu terbiyeleri kalmadı.lisede bi tarih hocamız vardı oda güzel anlatırdı severdik az durup gidince yani atanınca kaldık öyle ünide zaten bi hoca vardı tarihmi anlatıyo hikayemi anlatıyo belli değildi ama sıkmadan anlatırdı osmanlı yı anlattını pek hatırlamıyorum eğer güzel bişekilde anlatsaydı mutlaka aklımda kalırdı .kardeşimin yararı oldu çok kitap okur her türlü kitap olur ki tüm fikirleri benimse kendi fikrini ortaya koyar.bu şekilde osmanlıya hayranlığım arttı. ve bazı sayfalarda etkili oldu diyebilirim gülücük güzel tarihimizden utanan bi nesil değilde guru duyan bi nesil oluşur inşallah bundan sonra .
"Bizi yükselten, dinimize karşı duyduğumuz büyük aşktır."

[ Cennet Mekan Abdülhamit Han ]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
Amin inşallah...ben zaten üniversitemdeki hocaya pek kanım ısınamamıştı...tarihten çok kendi düşüncelerini anlatıyordu...Farklı üni'de okuyan arkadaşlarıma da sorduğumda onlarda kendi hocalarından pek memnun değildi...Tabiki bunlar kişilere bağlı yorumlar genele bakmak gerek ama ben üniversitelerdeki derslerde sıkıntı olduğunu düşünüyorum açıkcası...
Artık insanımız biliyor az çok gerçekleri ama maalesef halen o tv'lerde çıkan gerçeklerle bağdaşmayan dizilerin raytingleri ortada Sad Sad
Bunu ilk beğenen sen ol.
هل أنا حقاً أنا ؟
ben programı izlemiştim. oradaki 2.abdulhamidin torunu olan zat osman ertuğrul ben içtiğini gördüm demiyor, babama böyle derdi diyor. akşamcı değildi ama içtiği olurdu, diyor. doğru ya da yalan söylüyor bunu bilemem ama bizzat gördüm demiyor. makaledeki reddiye bizzat gördüğü üzere kurulmuş. ya kurgulanmış ya da mezkur şahıstan başka bir iddia daha var. varsa çelişki olur eğer yoksa o zaman alıntıda bir yanlışlık var, demektir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 22-10-2013, Saat:09:26 AM, Düzenleyen: kalemşör.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.